Andris Dainis izcīna trešo vietu slēpojumā „Apkārt Alaukstam” (papildināts) 5

Sestdien, 5. februārī, Vecpiebalgas pusē 22. reizi norisinājās tautas slēpojums „Apkārt Alaukstam", kurā piedalījās vairāk kā 2400 dalībnieki, kas bija uz pusi vairāk kā pagājušā gadā. Dalībnieki sacentās 15 un 42 kilometru distancēs. 3.vietu SM5 grupā izcīnīja valcēnietis Andris Dainis.

Šajā gadā slēpojums „Apkārt Alaukstam" piedāvāja ne vien tradicionālo 15 kilometru distanci, bet arī dalībniekiem bija iespēja startēt 42 kilometru distancē. Sacensībās startēja Latvijas biatlona izlases ilggadējais līderis Ilmārs Bricis, bijušais biatlonists un viens no labākajiem Latvijas kalnu divriteņu braucējiem Raivis Zīmelis, kā arī vairāki spēcīgi Somijas slēpotāji. Garajā distancē uz starta izgāja arī Andris Dainis no Valkas un Otārs Putrālis no Smiltenes.

Par sacensību uzvarētāju 42. kilometru distancē kļuva Bricis, kurš par 9 sekundēm apsteidza Zīmeli. Atpaliekot par vairāk kā 5 minūtēm no uzvarētāja, trešo vietu izcīnīja Somijas distanču slēpotājs Markus Nīlsons. Lielisku panākumu guva Andris Dainis, kurš absolūtajā vērtējumā izcīnīja 44. vietu, bet savā vecuma grupā bija trešais ātrākais. Dainis distanci veica 2 stundās 19 minūtēs un 48 sekundēs. Otārs Putrālis 42 kilometru garo distanci beidza 79. vietā, bet savā SM4 grupā izcīnīja 37.vietu. Putrālis distancē pavadīja 2 stundas 30 minūtes un 33 sekundes. Pavisam 42 kilometru distancē uz starta stājās 238 slēpotāji.

Lauvas tiesa no visiem dalībniekiem startēja tradicionālajā 15 kilometru distancē. Par uzvarētāju šeit kļuva Roberts Slotiņš, aiz sevis atstājot divus bijušos olimpiešus - biatlonistu Edgaru Piksonu un slēpotāju Oļegu Andrejevu. No Smiltenes novada sportistiem 15 kilometru distanci visātrāk veica Kaspars Markss, kurš ierindojās 61. vietā absolūtajā vērtējumā, bet savā TM4 vecuma grupā uzrādīja 13. rezultātu.

Pārējie Smiltenes novada sportistu rezultāti (iepriekš atvainojamies, ja kāds nav pieminēts, jo rezultātos nav norādīta pilsēta, kuru pārstāv)

15. kilometru distance

Vieta absolūtajā vērtējumā, Vārds, Uzvārds, komanda, vieta savā vecuma grupā

85. Jānis Rezins juniors (Alpha Baltic/Unitymarathons.com) TM3 grupā 50.

86. Guntars Markss (Smiltene) TM4 grupā 18.

122. Ingus Eislers (Alpha Baltic/Unitymarathons.com) TM3 grupā 67.

130. Jānis Dudelis (Būdas Kalns) TM3 grupā 71.

210. Raimonds Peļņa (Smiltene) TM3 grupā 104.

221. Juris Bērziņš (Blome) TM5 grupā 18.

269. Andris Lapiņš (OK Azimuts) TM3 grupā 124.

271. Māris Stabiņš  (Grundzāle) TM4 grupā 78.

315. Sandis Eislers (Alpha Baltic/Unitymarathons.com) TM2 grupā 13.

370. Vilnis Mednis (Smiltenes novads) TM5 grupā 38.

380. Aiga Dudele (Būdas kalns) TF3 grupā 17.

394. Aigars Dudelis (Būdas kalns) TM4 grupā 117.

413. Māris Lapiņš (OK Azimuts) TM5 grupā 45.

434. Gunta Dudele (Būdas Kalns) TF4 grupā 7.

451. Ilmārs Ķauķītis (Smiltene) TM3 grupā 187.

482. Aldis Lapiņš (OK Azimuts) TM5 grupā 52.

539. Leons Peļna (Smiltene) TM3 grupā 215.

586. Ilze Kokarēviča (Smiltenes novads) TF3 grupā 39.

587. Pēteris Kokarēvičs (Smiltenes novads) TM4 grupā 174.

665. Vilnis Līcītis (Blome) TM4 grupā 191.

Komentāri 5

autoram

nedaudz pielabošu, papildināšu:
Kasparam īstenībā savā grupā ir 13.vieta. Guntai Dudelei (nemaz tik neatpazīstama nav sportistu aprindās) TF4 grupā 7.vieta! ..arī Vilis Mednis TM5 grupā bija ašs - 38.vieta.