Apbalvo sporta laureātus Smiltenes novadā 2

Šovakar paziņoti sporta laureāti Smiltenes novadā aizvadītajā 2010. gadā. Šo titulu ieguvuši 23 sportisti, pārsvarā jaunieši. Nominēti arī smiltenieši, kuriem piešķirts tituls "Sporta personība".

Sporta laureāti autosportā ir Kristaps Eglītis un Edgars Tralla, basketbolā - Kristaps Sijāts un Oskars Celms, BMX - Sandra Aleksejeva un Jānis Ērglis; futbolā - Eduards Stīpnieks, Jurģis Dudelis, Artūrs Stūris un Gustavs Gaismiņš, orientēšanās sportā - Artūrs Pauliņš un Valdemārs Nulle; riteņbraukšanā - Sandis Eislers, Jānis Rezins (juniors) un Jānis Rezins (seniors), slēpošanā - Anete Skrastiņa; vieglatlētikā - Līne Mūze, Intars Išejevs, Mārcis Grēns, Dana Sīpola un Una Kalnīte; pludmales volejbolā - Liene Krūmiņa un Annija Lukaševica.

Tituls "Sporta personība" piešķirts Eisleru ģimenei, Ligijai Rainbahai un Jānim Līkanam.

Balvā visi laureāti saņēma žurnāla "Sports" abonementu 2011. gadam, ko palīdzēja iegādāties Smiltenes novada uzņēmēji. "Sporta laureātus populārākajos sporta veidos noteica treneru konsilijs, izvērtējot sportistu rezultātus, attieksmi treniņos un atdevi," informē Smiltenes novada sporta darba organizators Guntars Markss.

Pasākumu rīkoja Smiltenes novada dome sadarbībā ar Smiltenes sporta centru. Par laureātu sasniegumiem sportā lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 11. janvārī.

FOTO ŠEIT

Komentāri 2

nu jaa

joprojam nesaprotu par ko pieskirts Lienei Kruminjai, vinja smaucas un speleja pie 19996 gada dzim. un jaunakiem, kaut pati ir 1995 gada!

pirms 10 gadiem, 2011.01.07 22:51

Sports