Apkārt Vaidavas ezeram

Virkne sportistu no bijušā Valkas rajona piedalījās skrējiena "Apkārt Vaidavas ezeram". Šogad tam jubileja - 30. reize. Skrējiena garums ir 11,7 kilometri.

Pilnajā distancē savā vecuma grupā visaugstākā (3.) vieta ir valcēnietim Andrim Dainim. Taču bērnu distancē uzvarēja Ērģemes pamatskolas audzēknis Reinis Feldmanis.

"Skrējiens bija fantastisks. Tas ir viens no retajiem skrējieniem, kurš visus šos gadus nav piedzīvojis pārtraukumu. Arī vieta ir ļoti jauka. Ir atklāta īpaša piemiņas istaba, kur savākti dažādi vimpeļi, nozīmītes, avīžraksti un citas lietas, kas saistītas ar šo pasākumu 30 gadu garumā," stāsta Aigars Feldmanis.

Pirmo reizi viņš piedalījās 4. skrējienā, bet pavisam šo distanci ir veicis 10 reizes. Viņš atceras, ka pirmajās reizēs visi sportisti pēc skrējiena devās uz kopsaimniecību krāmēt siena ķīpas, jo tā nu iegadījies, ka pasākums notiek siena laikā lielā karstumā. Arī šoreiz bija karsts. Visa distance vijās gleznainā vietā gar ezera krastu. Tas atrodas Gaujas nacionālā parka dabas liegumā.

Rezultāti: S30 grupā 10. Ilze Rungule no Smiltenes; V20 grupā 17. Oskars Cimermanis no Smiltenes; V35 grupā 27. Zintis Dzeguze no Strenčiem; V40 grupā 13. Ainārs Mazurs no Valkas, 16. Aigars Savickis no Smiltenes, 24. Aigars Feldmanis no Ērģemes, 31. Māris Rungulis no Smiltenes; V50 grupā 12. Vairis Krauklis no Smiltenes; V60 grupā 3. Andris Dainis no Valkas.

800 metru distancē bērniem: VB2 grupā 1. Reinis Feldmanis; VB3 grupā 3. Mārtiņš Rihards Mazurs.

Sports