Ar distanču slēpošanas sacensībām atklās Valkas četrcīņu 2018

17.februārī  plkst.11.00 Valkas pagasta “Sedaskalnos” norisināsies pirmais Valkas četrcīņas posms distanču slēpošanā. Reģistrācija sacensībām no plkst. 9.30. Distances: 15 km, 10 km un 5 km. Bērnu sacensībām starts 10:30 un tās ir bezmaksas.

Reģistrēšanās sacensībām notiek Valkas novada mājaslapā, sadaļā Sports/ Reģistrēšanās sacensībām. Grupu uzvarētāji tiek apbalvoti ar piemiņas balvām garajā un vidējā distancē, absolūtie uzvarētāji ar naudas balvām vai dāvanu kartēm atbilstoši nolikumam. Sīkāka informācija par sacensībām, kā arī par pārējiem četrcīņas posmiem - nolikumā.

Šogad ir nelielas izmaiņas dalības maksā. Turpmāk sacensību dalības maksa ir apstiprināta 4 eiro, ja maksājums tiek saņemts vismaz 7 dienas pirms pasākuma, bet, maksājot vēlāk vai pasākuma dienā, cena ir 5 eiro par posmu. Ir iespēja iegādāties arī sezonas abonementu uz 4 posmiem par 15 eiro. 

Sacensību mērķis ir popularizēt un veicināt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, nodarbojoties ar sportu visu gadu, kā arī radīt iespēju ikvienam cilvēkam sistemātiski nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Valkas četrcīņa pulcē plašu sabiedrības loku. Izmantojot pierobežas Latvijas-Igaunijas ģeogrāfisko atrašanās vietu, sacensībās piedalās arī gana daudz igauņu.


Sports