Ar īpašu pasākumu programmu atklās Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā

Piektdien, 10.jūnijā, plkst. 20:00 Jāņa Daliņa stadionā notiks Valsts prezidenta balvas izcīņas vieglatlētikā sacensību atklāšanas ceremonija

Sacensības notiks jau 17.reizi pēc kārtas, un arī šoreiz pasākuma organizatori ir domājuši par to, lai atklāšanas ceremonija būtu interesanta sportistiem, pilsētas viesiem un apmeklētājiem. Sacensības tradicionāli tiks atklātas ar karoga ienešanu, spēļu lāpas iedegšanu un svinīgām apsveikuma uzrunām. Ceremonijas laikā stadionā sanākušos priecēs vairāki dejotāji, kas uzstāsies ar īpašu šim pasākumam sagatavotu priekšnesumu ar aerobikas elementiem.

Par īpaši patīkamu atmosfēru sacensību dalībniekiem un apmeklētājiem rūpēsies perkusionistu apvienība „Pulsa efekts", kas savos priekšnesumos veido ritmiskas kompozīcijas, izmantojot dažādu tautu, piemēram, āfrikāņu, brazīļu, ēģiptiešu perkusijas vai lietas, kas nav mūzikas instrumenti. Tāpat atklāšanas ceremonijā gaidāmi dažādi pavisam traki un pārgalvīgi paraugdemonstrējumi.

Jau ziņots, ka 10. un 11. jūnijā Jāņa Daliņa stadionā norisināsies ikgadējās, vienas no prestižākajām vieglatlētikas sacensībām Latvijā - Valsts Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā.

Sacensības sāksies piektdien 10. jūnijā plkst. 17:00 ar startu kārtslēkšanā sievietēm un ap 19:00 noslēgsies ar vieglatlētikas saldo ēdienu - 4x100m stafeti vīriešiem.

Sestdien sacensības atsāksies pirms desmitiem rītā ar soļošanu un tradicionāli beigsies ar sprinta distancēm - 4x400 stafeti vīriešiem un sievietēm. Sacensību noslēgums - ap plkst. 16:20.

Sports