Ar posmu Cēsis – Valmiera atklās 10. SEB Latvijas čempionātu kalnu divriteņiem 1

Pirmdien, 18. aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldībā norisinājās preses konference, kurā informēja par sezonas atklāšanu SEB Latvijas čempionātam kalnu divriteņiem. Tajā piedalījās sacensību organizators Igo Japiņš, SEB Bankas Valmieras filiāles vadītājs Ričards Gailums un Valmieras pilsētas pašvaldības speciālists sporta jautājumos Toms Upners.

1. maijā norisināsies SEB Latvijas čempionāta kalnu divriteņu sacensību pirmais posms Cēsis - Valmiera. Ar sacensību posmu Cēsis - Valmiera tiks atklāta šī gada 10. jubilejas sezona kalnu divriteņu sezona. Jau 10. gadu viens no posmiem notiek Valmieras pilsētā un tās apkārtnē. Kā pastāstīja sacensību organizators Igo Japiņš, Valmieras pusē notiekošie posmi parasti pulcē vislielāko dalībnieku un apmeklētāju skaitu.

Sacensības paralēli notiks četrās distancēs. SEB Maratons distance paredzēta nopietniem un fiziski sagatavotiem sportistiem, kam jāveic 60-70 km gara distance šķēršļotā apvidū. Tautas distance ir nedaudz īsāka par maratona distanci ir domāta paredzēta tiem, kuri vēlas pārbaudīt savu spēkus un varēšanu vieglākos apstākļos.

Mammadaba Veselības distance ir vienkāršs un interesants atpūtas brauciens bez laika kontroles visiem, kam patīk riteņbraukšana un aktīvā atpūta. Padomāts arī ir par pašiem mazākajiem, kam paredzētas Lāsēns Bērnu sacensības. Sacensības notiks vairākās vecumā grupās gan vīriešu, gan sieviešu ieskaitē.

Šogad pirmo reizi sacensību dalībniekiem būs iespēja izcīnīt Latvijas kalnu divriteņu amatieru čempiona titulu Tautas distancē, kā arī būs iespēja izcīnīt jau ierasto AXA kalna karaļa titulu.

Velomaratona Cēsis - Valmiera starts 1. maijā būs Cēsīs. Vienības laukumā. Pl. 12.00 distancē dosies Elites grupas braucēji, kas veiks 63 km garu distanci. Tautas un Veselības grupu brauciens startēs pl.13.30.

Galvenā sponsora vārdā Ričards Gailums paziņoja, ka ir priecīgi atbalstīt ekoloģiska un aktīva dzīvesveida pasākumus.. Savukārt Toms Upners izteica gandarījumu par šāda pasākuma rīkošanu Valmierā, kā arī apsolīja, ka pašvaldība arī turpmāk atbalstīs kalnu divriteņu sacensības.

Komentāri 1

T!

"kā arī būs iespēja izcīnīt jau ierasto AXA kalna karaļa titulu."
Nekad iepriekš šāds tituls NAV izcīnīts SEB MTB maratonos!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 10:50

Sports