Arī jaunākajiem spartakiāde noslēgusies 1

Šajās vecuma grupās visvairāk uzvaru izcīnījuši smilteniešiOtrdien Valkas stadionā notika rajona spartakiādes sacensības vieglatlētikā 1996. un 1997. gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm un 1998. gadā un jaunākiem zēniem un meitenēm.

60 metru skrējiens: 1. Valdemārs Nulle (Blomes psk., 8,6 sekundes), 2. Jānis Puriņš (Smiltenes Trīs pak. psk., 8,9), 3. - 4. Ģirts Ģērmanis (Valkas psk., 9,0), Vladislavs Konsuļņikovs (Sedas vsk. 9,0).

 

60 metru barjerskrējiens: 1. Valdemārs Nulle (Blomes psk., 11,0), 2. Matīss Ziemulis (Strenču vsk., 11,3), 3. Rolands Išejevs (Smiltenes Trīs pak. psk., 11,9).

 

600 metru skrējiens: 1. Valdemārs Nulle (Blomes psk., 1:48,4), 2. Dāvis Liepiņš (Smiltenes Centra vsk., 1:56,4), 3. Kristaps Ozols (Smiltenes Trīs pak. psk., 1:59,8).

 

Šķēpa mešana: 1. Arturs Meirēns (Kārķu psk., 28,65), 2. Vladislavs Kosuļņikovs (Sedas vsk., 27,53), 3. Mihails Pavļišins (Ērģemes psk., 24,32).

 

Augstlēkšana: 1. Lauris Zazerins (Grundzāles psk., 120), 2. - 4. Oskars Bērziņš (Blomes psk.), Niks Ramanis (Grundzāles psk), Uldis Žeigurs (Strenču vsk., 115).

 

Tāllēkšana: 1. Vladislavs Kosuļņikovs (Sedas vsk., 4,03), 2. Ģirts Ģērmanis (Valkas psk., 4,02), 3. Dāvis Liepiņš (Smiltenes Centra vsk., 3,92).

 

60 metru skrējiens: 1. Ieva Laganovska (Smiltenes Centra vsk., 8,8), 2. Elīna Semjonova (Smiltenes Centra vsk., 9,0), 3. Madara Skrodele (Valkas psk., 9,2).

 

60 metru barjerskrējiens: 1. Sintija Cekule (Ēveles psk., 11,6), 2. Elīna Semjonova (Smiltenes Centra vsk., 11,8), 3. Rūta Ribele (Strenču vsk., 12,0).

 

300 metru skrējiens: 1. Ieva Laganovska (Smiltenes Centra vsk., 0:51,6), 2. Madara Skrodele (Valkas psk., 0:51,9), 3. Agija Alksne (Palsmanes psk., 0:55,5).

 

Šķēpa mešana: 1. Keita Ontensone (Valkas psk., 18,72), 2. Madara Skrodele (Valkas psk., 17,34), 3. Kristīne Rogule (Grundzāles psk., 12,90).

 

Augstlēkšana: 1. Linda Golovina (Smiltenes Trīs pak. psk., 120), 2. Agija Alksne (Palsmanes psk., 115), 3. Guna Tappo (Sedas vsk., 115).

 

Tāllēkšana: 1. Ieva Laganovska (Smiltenes Centra vsk., 4,16), 2. Agija Alksne (Palsmanes psk., 4,12), 3. Laura Savicka (Smiltenes Centra vsk., 3,81).

 

Rezultāti 1998. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem un meitenēm.60 metru skrējiens: 1. - 2. Dāvids Bērtiņš (Grundzāles psk.), Jurģis Dudelis (Smiltenes Trīs pak. psk., 9,4), 3. Andris Zvaigzne (Palsmanes psk., 9,7).

 

300 metru skrējiens: 1. Jurģis Dudelis (Smiltenes Trīs pak. psk., 0:53,9), 2. Dāvids Bērtiņš (Grundzāles psk., 0:56,3), 3. Elvis Ieviņš (Smiltenes Trīs pak. psk., 0:57,1).

 

Bumbiņas mešana: 1. Dāvis Mizis (Palsmanes psk., 32,71), 2. Kārlis Brikmanis (Bilskas psk., 31,99), 3. Andris Zvaigzne (Palsmanes psk., 31,52).

 

Tāllēkšana: 1. Renārs Auga (Bilskas psk., 3,57), 2. Eduards Stīpnieks (Smiltenes Trīs pak. psk., 3,36), 3. Kārlis Brikmanis (Bilskas psk., 3,30).

 

60 metru skrējiens: 1. Santa Jaunbērziņa (Grundzāles psk., 9,50), 2. Dita Trijēce (Smiltenes Trīs pak. psk., 9,60), 3. Signija Gurceva (Strenču vsk., 9,90).

 

300 metru skrējiens: 1. Dita Trijēce (Smiltenes Trīs pak. psk., 0:57,0), 2. Undīne Ribele (Strenču vsk., 0:58,2), 3. Anete Trijēce (Smiltenes Trīs pak. psk., 0:59,6).

 

Bumbiņas mešana: 1. Liena Zazerina (Grundzāles psk., 27,27), 2. Evija Kaņepe (Smiltenes Centra vsk., 27,13), 3. Signija Gurceva (Strenču vsk., 23,94).

 

Tāllēkšana: 1. Antra Elstiņa (Palsmanes psk., 3,43), 2. Signija Gurceva (Strenču psk., 3,40), 3. Monta Veronika Meijere (Grundzāles psk., 3,33).

Komentāri 1

dedestina

totalaakais sviests. kapec bilde 94-95 nevis tie gadi ko vajag un kad beidzot bus rezultati 94-95 BESĪ ĀRĀ VIENKĀRŠI!

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 19:56

Sports