Arturs Klots Pasaules kausa pirmspēdējā posmā izcīna dalītu piekto vietu

Latvijas parabobslejists, valcēnietis Arturs Klots sestdien Francijā šīs sezonas pirmspēdējā jeb ceturtajā Pasaules kausa posmā izcīnīja dalītu piekto vietu.

Uzvaru divu braucienu summā izcīnīja zviedrs Sebastians Vestins, kurš tuvāko sekotāju šveicieti Kristoferu Stjuartu apsteidza par 0,02 sekundēm. Bronzas medaļu ar 0,06 sekunžu atpalicību izcīnīja brits Korijs Maps.

Klots pirmajā braucienā uzrādīja piekto labāko laiku, bet otrajā atkāpās par divām pozīcijām, taču tas viņam summā neliedza dalīt piekto vietu. Viņš kopā ar Hermanu Elamaueru no Austrijas uzvarētājam zaudēja 0,37 sekundes.

Vēl viens Latvijas sportists Alvils Brants pirmajā braucienā bija sestais, bet otrajā devītais, kas summā ļāva ierindoties astotajā pozīcijā. Zviedrs Brantu apsteidza par 0,72 sekundēm.

Šajā posmā kopumā startēja 11 sportisti.

Svētdien turpat Laplaņas trasē tiks aizvadīts šīs sezonas pēdējais Pasaules kausa posms.

Februāra izskaņā Sanktmoricas trasē Brants pasaules čempionātā ierindojās 14.vietā, bet divas pozīcijas zemāk bija Klots.

Pagājušajā sezonā kopvērtējumā nepārspēts palika Lonijs Bisonete, bet Klots izcīnīja bronzu. Brants pērn pirmajos divos posmos nestartēja un kopvērtējumā ierindojās 14.vietā.

Sports