Atgādinājums par SEB MTB Latvijas čempionāta 1.posma Cēsis – Valmiera pārcelšanu!

Rīga, 21.aprīlis - SEB MTB Kalnu divriteņu maratona rīkotāji atgādina, ka nepiemēroto laika apstākļu dēļ 25.aprīlī plānotais sacensību 1. posms Cēsis - Valmiera pārcelts uz 1.maiju!

Sacensību organizatori arī atgādina, ka saistībā ar 1.posma pārcelšanu iepriekšējā pieteikšanās sacensībām pagarināta līdz 27.aprīlim. Līdz šim datumam iespējams iesniegt arī komandu pieteikumus visai sezonai un pieteikumus posmam ar sešiem ieskaites braucējiem.

Pasākuma galvenais rīkotājs Igo Japiņš ar gandarījumu informē, ka situācija sacensību vietā uzlabojas un pauž cerību, ka līdz 1.maijam trase būs pienācīgā gatavībā.

„Rīkotāji ik dienu vēro ūdens līmeni trases zemākajos un applūdušajos posmos. Ūdens ir manāmi atkāpies. Ir vēl tikai daži ezeri, kuri, cerams, drīzumā pazudīs," saka Igo Japiņš.

Šobrīd situācija uzlabojusies tiktāl, ka trasē rīkotājiem iespējams iebraukt ar tehniku.

„Cēsu pusē sniegs lēni atstāj savas pozīcijas un varam jau iebraukt trasē ar tehniku, lai iztīrītu no kritušajiem kokiem. Ļoti ceram, ka 25.aprīlī varēsim īstenot trases apskati. Trase ir nožuvusi un mums liels prieks par to," turpina rīkotājs.

Japiņš atkārtoti atvainojas par radušos situāciju, taču norāda, ka rīkotāji dabas priekšā ir bezspēcīgi: „Mēs vēlamies sacensības sarīkot visaugstākajā līmenī un pārcelšana, pirmkārt un galvenokārt, ir pašu dalībnieku interesēs. Mēs nešaubāmies, ka pirmais posms izdosies ierastajā līmenī un dalībnieku simti gūs prieku no tā!"

2011.gada posmi:

1.posms Cēsis - Valmiera (1. maijs);

2. posms Smiltene/ Latvijas čempionāts XCM (15. maijs);

3. posms Cēsis (19. jūnijs);

4. posms Kuldīga (10. jūlijs);

5. posms Ērgļi - Vietalva (31. jūlijs);

6. posms Tukums (14. augusts);

7. posms Līgatne - Sigulda/ Noslēguma pasākums (24. septembris).

Sports