Augsti sasniegumi BMX

Latvijas 20. nacionālajā čempionātā BMX vairāki kluba "Silvas ziķeri" sportisti izcīnīja godalgas, viens no viņiem savā grupā kļuva par čempionu.

 

"Silvas ziķeros" pavisam ir 15 sportistu, daudzi uzrādījuši augstus rezultātus gan pašmāju, gan ārzemju velotrasēs. Kluba valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš ir priecīgs, ka šogad Latvijas nacionālajā čempionotā (LNČ) B - 13 "Silvas ziķeru" sportists Jānis Ērglis kļuva par čempionu.

 

LNČ "Silvas ziķeru" sportistu kopvērtējuma rezultāti: B - 13 grupā 1. vietā J. Ērglis; B - 9 2. Elvis Kristiāns Šmulāns; B - 8 3. Arnijs Kuratņiks (Valka). "Vairāki mūsējie uzstādīja arī 4. labāko vērtējumu," piebilst Ģ. Kātiņš.

 

Viņš par B - 13 grupas čempionu teic atzinīgus vārdus. "Viņam ir talants, bet bez smagiem treniņiem neizdotos gūt šādus panākumus. Viņš ir riktīgs cīnītājs, īstajā brīdī saņemas un nobrauc kā vajag," saka Jāņa treneris.

 

J. Ērglim BMX patīkot lēcieni un ātrums, tomēr vēl pērn viņš šaubījies, vai vēlas ar šo sporta veidu nodarboties, jo spēlē arī futbolu. "Tagad jau ir tāds vecums, kad īsti vēl nesaprotu, ko gribu, bet vecāki teica, ka jātrenējas. Tas bija pareizi, jo saprotu, ka man labāk patīk BMX. Individuālajā sporta veidā var vairāk sasniegt," domā talantīgais pusaudzis.

 

"Tieši Jāņa vecumā ieteicams neaizrauties tikai ar viena veida specializāciju, ļoti vēlamas ir sporta spēles, jo tās palīdz vispārējai fiziskai attīstībai. Tas varbūt neatsaucas uzreiz, bet pēc laika gan," pārliecinoši saka treneris.

Sports