Autokross: Drāma 1600 klasē

Latvijas čempionāta autokrosā 4. posmā Priekulē no Smiltenes piedalījās 1600 klases braucējs Jānis Tiltiņš. Viņam šī sacīkste izvērtās īpaši sarežģīta. Tomēr galu galā jaunais autosportists izcīnīja 4. vietu.

J. Tiltiņam viss sākās ar kūleni kontroles braucienā, kad bija nobraucis tikai vienu apli. Pirmie divi kvalifikācijas braucieni bija veiksmīgi, bet trešajā atkal kūlenis.

"Finālbraucienos mašīnai vienā pusē nebija amortizācijas. Ielikām stieni. Auto viena puse vispār nestrādāja. Bet visu laiku biju trešais," dienas gaitu komentē J. Tiltiņš.

Bet ar to viss nebeidzās. Trasē sākās rīvēšanās ar kuldīdznieku Jāni Grīnvaldu. Ik pēc simts metriem viens otru apdzina. Tad vienā līkumā J. Grīnvalds noķēra Tiltiņu un centās tikt garām. Pēkšņi kuldīdzniekam sitiens pa sāniem un divi kūleņi!

"Aizvēru acis un ļāvos kritienam," saka šī posma J. Tiltiņa sīvākais konkurents.

Tagad viņam mazliet dulla galva, bet mašīnai lielas skādes neesot. Turpretī mūsu braucējam jātaisa jauna mašīna, lai cīņu turpinātu 12. septembrī Bauskā. Jāpiebilst, ka abu Jāņu savstarpējo avāriju izmantoja Andis Kļava no Lapmežciema, kurš tā rezultātā ieguva 3. vietu.

"Pēc krosa? Prieks vismaz par ceturto vietu. Bet slikti, jo zinu, ka varēju pacīnīties par uzvaru," komentē J. Tiltiņš.

Jāuzteic, ka tieši smiltenietis krosā saņēma izklaides portāla Easyget.lv balvu - kompānijas Accenta dāvanu karti simts latu apmērā.

4. posma rezultāti: 1600 klasē: 1. Reinis Lilenšteins, 2. Andris Priedītis, 3. A. Kļava un 4. J. Tiltiņš. 2000 Super klasē: 1. Aldis Kasparovičs, 2. Ainārs Kenigsbergs, 3. Jānis Spīķis. Open klasē: 1. Raimonds Jerāns, 2. Jānis Kozlovskis, 3. Normunds Skribis. B600 klasē: 1. Ģirts Mūrnieks, 2. Ģirts Zīle, 3. Aigars Liškovskis.

Fotoreportāžu skatīt šeit!

Sports