Autokross: Valcēnietis pretendē uz čempiona titulu 5

Svētdien Igaunijas pilsētā Vilandē, Tāksi trasē, aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējais - piektais - posms, kā arī Baltijas D-3A bagiju čempionāta sezonas pēdējā sacensība.

 

Priekšpēdējā posmā Valkas sportists Māris Stalis izcīnīja trešo rezultātu 1600 klasē, tā kļūdams par vienu no galvenajiem čempiontitula pretendentiem.

 

Latvijas Automobiļu federācijas Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns informē, ka 1600 klasē, kurā kopvērtējuma situācija jau pirms sacīkstēm bija īpaši saspringta, Vilandes posms sarūpēja pamatīgu haosu un aizrautīgu izrādi skatītājiem.

 

 

Māris Stalis līdz vadošajām vietām bija spiests cīnīties no pēdējām pozīcijām, visu zaudējot startā. M. Stalis, Oļģerts Vērmanis un Kaspars Īle ir gandrīz vienādās pozīcijās cīņā par čempiontitulu.

 

Krosā 1600 klasē brauca arī smiltenietis Jānis Tiltiņš, kuram šis brauciens nebija tik veiksmīgs un viņš palika 6. vietā.

 

Valcēnietis Eduards Iesalnieks, startējot Open klasē, tehnisku problēmu dēļ izstājās un neieguva nevienu ieskaites punktu.

 

Latvijas autokrosa čempionāts noslēgsies 12. oktobrī Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Komentāri 5

rena

Māri, lai veicas! Pirms pēdējā posma riktīgi jāsaskrūvē dampim visi mezgli, lai var konkurēt ar niknajiem sāncenšiem!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 16:03

rrr

šaubu nau kad Stalim jāvinnē , Vērmanis nau labs cilvēks kuru gribētu redzēt čempa godā gan jau kad atkal meklēs ar ko pie***ies konkurentiem ja nebūs 1.

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 19:24

irsis

Lai spēks un izturība Tev un Tavam auto Brenguļu trasē!

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 08:17

Sports