Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz automātiskās hronometrāžas prezentāciju Tepera trasē

Tehniskā sporta kluba "Smiltene" komanda, veiksmīgi uzrakstot projektu un piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, ieguvusi automātisko hronometrāžu. Tās prezentācija sporta kompleksā "Teperis" notiks piektdien.

Gaidīti būs auto un moto sportisti, mehāniķi, atbalstītāji un citi interesenti. Pasākumā būs iespēja veikt treniņbraucienus pa kartinga trasi.Tepera trases saimnieks, tehniskā sporta kluba (TSK) "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla "Ziemeļlatviju" informē, ka piektdien, 18. novembrī, pulksten 10 kartinga trasē ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar "Automātisko hronometrāžu, uzskaiti un izdruku apļveida trasēs, identificējot braucējus".

Iekārta iegādāta par Eiropas Savienības, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļiem Lauku attīstības programmas pasākumā "Lauku ekonomikas un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā". Projektu TSK "Smiltene" iesniedza biedrībā "Abulas lauku partnerība".

Šis ir pirmais TSK uzrakstītais projekts un V. Tralla nedomā apstāties. Idejas ir arī turpmākai sporta kompleksa attīstībai, bet par tām vairāk varēs uzzināt 18. novembrī.

Auto/Moto/Velo