Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcija „Drošāk baudīt dzīvi skaidrā!”

18. jūnijā plkst. 10:00 pie Valmieras kultūras nama norisināsies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētās kampaņas „Stūrē skaidrā!" akcija, kurā ikviens varēs pārliecināties, cik ļoti bīstama ir sēšanās pie stūres alkohola reibumā.

Akcija „Drošāk baudīt dzīvi skaidrā!" ievadīs CSDD organizētās kampaņas pret stūrēšanu reibumā publiskos pasākumus, kas notiks visos Latvijas reģionos. CSDD vadītājs Andris Lukstiņš atgādina: „Šogad uzmanība tiks pievērsta gan šoferiem, kas sēž pie automašīnu stūres, gan motociklu, motorolleru un velosipēdu vadītājiem. Kampaņas „Stūrē skaidrā!" ietvaros piedāvāsim visiem gribētājiem pārliecināties, cik bīstami ir braukt dzērumā."

Akcijā pie Valmieras kultūras nama visiem apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt speciālās „reibuma brilles", ar kuru palīdzību to lietotāji sapratīs, cik ļoti atšķiras iereibuša cilvēka uztvere no tāda, kas ir skaidrā, jo šādā stāvoklī ir sarežģīti veikt pat ļoti vienkāršas darbības.

Ingrīda Ķirse, ERGO attīstības direktore: „Šogad viena no ERGO kampaņas aktivitātēm būs „reibuma brilles", kuras tā lietotājam, sēžot pie velokarta stūres un veicot izbraucienu pa trasi, sniegs iespēju iejusties un pārliecināties, cik bīstamā saprāta stāvoklī varētu būt tie autovadītāji, kas uzdrošinās alkohola reibumā sēsties pie stūres, apdraudot pārējos ceļu satiksmes dalībniekus."

Aicinām visus piedalīties kampaņas „Stūrē skaidrā!" pasākumos gan apmeklējot tos Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī, gan aktīvi iesaistoties diskusijās sociālajos tīklos Draugiem.lv Twitter un Facebook.

Atgādinām, ka pirmsjāņu un Līgo svētku laikā uz ceļiem aktīvi darbosies Ceļu policija. Savukārt Statoil degvielas uzpildes stacijās pirmssvētku dienās tiks dalīts kampaņas suvenīrs - atslēgu piekariņš, tādējādi stiprinot kampaņas ideju - stūrē skaidrā!

Satiksmes drošības kampaņa „Stūrē skaidrā!" tiek līdzfinansēta no OCTA līdzekļiem. Kampaņu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība „ERGO Latvija", SIA „Latvija Statoil", AS „Aldaris", sociālais tīkls Draugiem.lv un SIA „Clear Channel Latvia".

Auto/Moto/Velo