Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Antīko automobiļu salidojums Valmierā

20.jūnijā Valmieras rātslaukumā un vecpilsētā ieradīsies aptuveni 100 ekipāžu ar klasiskajiem automobiļiem.

Plkst.17.00 dalībnieki no Rūjienas puses satiksies pie Valmieras pilsētas robežas, lai kolonnā brauktu līdz Valmieras centram. Savukārt no plkst.18.00 līdz 20.00 ikvienam valmierietim un pilsētas viesim rātslaukuma un vecpilsētas teritorijā būs iespēja baudīt krāšņo automobiļu izstādi.

Klasisko automobiļu salidojumu „Grand Tour of Estonia” organizē Igaunijas Antīko automobiļu klubu apvienība kopā ar Latvijas Antīko automobiļu klubu, un pasākums norisinās reizi piecos gados. Šogad tas jau būs ceturtais salidojums. No 20. līdz 23.jūnijam katru dienu pārbraucienu režīmā mērojot līdz 200 km, ikviens dalībnieks piedalīsies ar vismaz 35 gadus senu spēkratu.

Programma:

19.jūnijs – Pērnava;

20.jūnijs – Pērnava (klasisko spēkratu izstāde) – Kilingi-Nomme – Moisakula – Valmiera (klasisko spēkratu izstāde plkst.18.00-20.00 Valmieras rātslaukumā un vecpilsētā);

21.jūnijs –  Valga (automobiļu izstāde) – Tsirguliina – Tagula – Antsla – Somerpalu – Viru (spēkratu izstāde);

22.jūnijs –  Polva – Mooste – Tartu (izstāde Tartu Rātslaukumā) – Elva (klasisko spēkratu parādes brauciens);

23.jūnijs –  Elva – Vohma (automobiļu izstāde) – Ture  – Väätsa – Paide.

Auto/Moto/Velo