Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apes mototrasē atkal startēs “Vaidavas kauss”!

 Svētdien, 14. maijā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē kuplā skaitā pulcēsies sportisti un līdzjutēji uz 44. “Vaidavas kausa” izcīņu motokrosā. Arī šogad paredzamas  aizraujošas sacensības, jo ieradīsies  daudzi Latvijas, Igaunijas un  vairāku citu kaimiņvalstu spēcīgākie sportisti. Uz starta gaidīsim arī Apes un Alūksnes novadu motosportistus.

  Skatītāji varēs vērot cīņas MX1, MX2, Blakusvāģu, A35+, Senioru un Mini MX motociklu klasēs. Protams, neiztrūkstoši būs skatāma dalībnieku un skatītāju iecienītā “Zelta mopēds” balvas izcīņa, kas izceļas ne vien ar braucamrīku ātrumu, bet arī ar izdomu noformējumā un jautrām  līdzjutēju aktivitātēm. Šajā sacensību veidā jau otro reizi notiks sešu posmu “Zelta mopēds” čempionāts ar sezonas sākumu tieši Apē.

   Kādi jaunumi gaidāmi šogad? Pēc viena gada pārtraukuma Apes mototrasē atkal varēs vērot blakusvāģu sacensības.  Īpaša balva gaida  sportistu, kurš veiks tālāko lēcienu slavenajā Klētskalna tramplīnā - tur meistarīgākie  solo klašu sportisti pamanījušies “aizlidot “ tuvu 50 metru atzīmei! 

  Līdzīgi kā pērn, arī šogad sportisti iegādāsies ieejas biļetes, vienlaikus viņi atbrīvoti no dalības maksas sacensībās un, tāpat kā skatītāji, varēs laimēt  vērtīgas balvas. Savukārt  sestdienas, 13. maija vakarā sacensību līdzjutējus atpūsties  “Moto ballītē”  Apes tautas namā  gaidīs  grupa “Transleiteris”.

  Sacensību organizatori - “Motoklubs Ape”- arī šogad aicina  uz sacensībām visus iepriekšējo gadu Vaidavas Kausa laureātus!  Viņiem  ieeja sacensībās (iepriekš gan piesakoties pie organizatoriem) būs bez maksas. Fanu teltī  līdzjutējiem būs iespēja daudzus no viņiem satikt un iegūt autogrāfus uz jaunajiem plakātiem, kur garajam uzvarētāju sarakstam klāt nācis 2016. gada “Vaidavas kausa” ieguvēja Dāvja Ivanova vārds.

  Kurš sportists šogad izcīnīs galveno Vaidavas kausu? Tas noskaidrosies 14.maijā, kad sportisti metīs izaicinājumu grūtajai, bet interesantajai Apes mototrasei. Pirmais sacensību starts tiks dots plkst. 11.30. Skatītāji varēs vērot arī  motosportistu treniņus un kvalifikācijas braucienus, kas sāksies jau no 8.30. 

Esiet gaidīti Apē uz lielāko sporta notikumu novadā – piedalīties vai just līdzi trases malā,  uzmundrināt un atbalstīt sportistus, kā arī labi atpūsties!


Auto/Moto/Velo