Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autokrosa sezonas atklāšana Smiltenē rit pilnā sparā (papildinām visu dienu!)

Laika apstākļi, kā vienmēr raksturīgs Smiltenes mačiem, ir ideāli. Saule, viegls vējiņš un sportiska atmosfēra. Dalībnieki rūcina savus spēkratus, un pēc pāris stundām viss ies vaļā!.

Šodien pirmo reizi ziemellatvija.lv ir kopā ar sacensības dalībniekiem un līdzjutējiem ir klātienē - tas nozīmē, ka informāciju sniegsim tieši tajā brīdī, kad par to uzzināsim, redzēsim un fiksēsim. Sekojiet papildinājumiem, kurus pievienosim visas dienas garumā. 

Pulksten 10.00 - notiek dalībnieku sapulce! Ierodas sportisti, tiesneši un citi interesenti. Komentētājs joko:"Vai olas visiem ir līdzi, jo šodien bez tām sacensības nevarēšot notikt." Ieradušies arī lietuvieši un igauņi.

 

Dienas gaitā ziemellatvija.lv komanda veidos "Čempionu galeriju".  Lai iekļūtu šajā galerijā, sportistam nebūs jābūt pirmajam sacensību trasē, bet gan pie sava auto jāpozē mūsu fotogrāfam un jānosūta sveiciens faniem vai konkurentiem.

Pulksten 11.00. Joprojām trasē turpinās kvalifikācijas braucieni. Šobrīd trasē gatavojas doties kravinieki. Putekļi iet pa gaisu! Diena solās būt karsta, skan informatora balss. Viņš arī aicina apmeklēt mūsu portālu, lai uzzinātu visus jaunumus par sacensību gaitu. Mūsu informatīvajam auto garām dodas ļoti atraktīvi fani no Grobiņas. Pašiem sava karogs un interesanta galvas rota.

Pulksten 11.45. Trase tiek gatavota pēc kvalifikācijas braucieniem. Jau drīz būs parāde, pēc tam - pirmais starts.

Pulksten 12.00. Dalībnieki dodas uz parādi!

 NO PARĀDES.

Pulksten 12.05. Pagājušā gadā čempioni paceļ Latvijas karogu, skan himna. Pēc svinīgās atklāšanas sportisti dodas uz pirmajiem startiem!

Pulksten 13.00.  Sacensības rit pilnā sparā! Jau drīzumā būs rezultāti.

 

 

1. KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENS REZULTĀTI 

2. KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENS REZULTĀTI

3. KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENS REZULTĀTI

 

Pulksten 17.10. Finālbraucieni notiek ļoti saspringti, jo ik pa laikam tehnika veic savas korekcijas. Uzvarētāji tiek noskaidroti burtiski pēdējos apļos.Jau pavisam drīz būs noslēgums.

Pulksten 17.25. Tepera trasē uz starta finālbraucienam stājas kravas automašīnu braucēji. Smilteniešiem saglabājas intriga - kurš kuru? Vai Jurciņš piekāpsies Eglītim vai tieši pretēji - plūks uzvaras laurus. Vēl tikai fināla apļi, un mēs to uzzināsim!

Tehniskie darbinieki visu sacensību garumā strādā neapstājoties. Tehnika lūst, daudzi sportisti paliek trases līkumos. Iztura līdz galam tikai spēcīgākie. 

Pirmie apļi. Jurciņš no otrās vietas izvirzās vadībā. Eglītis otrais. Leimanis viņus uzmana, katra kļūda var maksāt dārgi. Ups! Eglītis jau pirmais!

Eglītis pirmais, Leimanis jau otrais, Jurciņš - trešajā vietā. Turam īkšķus. Vairs tikai 3 apļi.

Sportisti aizbrauc pēdējā aplī! Eglītis, Leimanis, Jurciņš!

Finišs! Kristaps Eglītis - pirmais, Bruno Leimanis - otrais, Andris Jurciņš - trešais!

Pulksten 17.37. Pārējos rezultātus uzzināsiet tūlīt pēc uzvarētāju apbalvošanas, jo ziemellatvija.lv pasniegs balvu "Ziemeļlatvijas cerība"!Pagaidām vēl tas ir noslēpums - kuram.

Sacensību norise un apbalvošana

  

KOPSAVILKUMS!

"Ziemeļlatvijas cerību"- īpašu šim pasākumam ceptu torti- par cīņas sparu šajā sacīkstē saņēma Liene Ozoliņa, kura varonīgi cīnījās puišu un vīru konkurencē, bet finālbraucienā viņu pievīla tehnika. 

Auto/Moto/Velo