Autokross: kausa izcīņa D12 klasei nenotiks 1

Nedēļas nogalē, 26. aprīlī, Smiltenē sporta kompleksā “Teperis” pulksten 10 sāksies Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta 1. posms, kura ietvaros bija paredzēta Smiltenes kausa izcīņa D12 klasē. Šobrīd zināms, ka D-12 uz starta neizies.

Latvijas Automobiļu federācijas Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns stāsta, ka sākotnēji D12 klasei Smiltenē bija paredzēta Smiltenes kausa izcīņa, jo šis posms nav iekļauts Baltijas čempionāta kalendārā. “Vienošanās ar organizatoriem paredzēja, ka, ja sacensībām pieteiksies seši vai vairāk dalībnieki, cīņa notiks. Tomēr pieteikumus nepieciešamajā termiņā iesūtīja tikai pieci sportisti: četri igauņi un smiltenietis Ingus Staško. Lai gan LAF Krosa komisija pieteikšanās termiņu pat pagarināja par četrām dienām, lai klases kvorums izdotos, nevien cits pieteikums netika iesūtīts, līdz ar to pieņemts lēmums šo klasi šajā reizē atcelt,” ziņo V. Saukāns.

Jāņem vērā, ka Latvijas un Baltijas čempionāta vieglo automašīnu un bagiju klasēs ir liels sportistu skaits, tāpēc maksimāli jāmeklē iespējas sacensību dienu saīsināt – D12 klase ar iztrūkstošu dalībnieku skaitu šoreiz paliek aiz apmales. Tomēr jau vasarā smagās automašīnas būs atpakaļ trasē, kad Smiltenē notiks šīs klases Baltijas čempionāta posms.

Komentāri 1

sportisti tadi divaini

so visu var apiet brivi, katrs sagatavo divas masinas, savu kaujas un kadu vecu grabazu skaitam. reali bus 3 specigi, un 3 grabazas fonam. toties viss notiks.

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 11:44

Auto/Moto/Velo