Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autosports: Ieguldīs savus līdzekļus, taču ir iecere, kam piesaistīt Eiropas naudu 3

Dažas dienas pirms jaunā gada tehniskā sporta kluba “Smiltene” valde sporta kompleksā “Teperis” plašākai sabiedrībai prezentēja par Eiropas Savienības lauku atbalsta fonda līdzekļiem iegādāto “Moduļa māju – sacensību sekretariātu”. Pirms prezentācijas moduļu mājā notika kluba valdes sēde, kurā sprieda par līdzekļu lietderīgu izmantošanu un Eiropas naudas piesaisti kompleksa attīstībai.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka “Moduļu māja – sacensību sekretariāts” bija nepieciešams, jo vecais vagoniņš savu laiku bija nokalpojis. Projekts par jaunu sacensību sekretariātu tika iesniegts biedrībā “Abulas lauku partnerība”. Projekta kopējās izmaksas bija 7093,37 eiro, no kuriem Eiropas fondu nauda 5264,63 eiro.

“Šis ir trešais projekts, ko veiksmīgi esam īstenojuši pēdējo trīs gadu laikā. Sākotnēji plānojām Eiropas fondu līdzekļus piesaistīt jaunu distanču tiesnešu posteņu iegādei, taču secinājām, ka nebūtu pareizi to darīt. Starptautiskā Automobiļu federācija nav noteikusi vienotas prasības, kādiem jābūt šiem posteņiem. Būtu nepraktiski, ja mēs izmantotu projektu naudu, bet pēc gada tiktu pieņemti vienoti noteikumi posteņu izbūvei,” skaidro tehniskā sporta kluba “Smiltene” valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla.

Turpmāk viena no prioritātēm būs jauni distanču tiesneša posteņi autokrosa trasē. Darbs tiks veikts pakāpeniski, iespēju robežās ieguldot kluba naudas līdzekļus. Savukārt vēl viena prioritāte ir tehniskās komisijas nojume, kuru pērn nopostīja biezā sniega kārta. “Ja spētu iekļauties piecos tūkstošos latu jeb 7114,36 eiro, ko paredz šāda veida projekti, būtu labi,” domājot par sporta kompleksa attīstību saka V. Tralla.
Šeit http://ziemellatvija.diena.lv/sports/automoto/vagonins-parverties-pelnos-vieta-bus-jauns-74443  aplūkojamas „Ziemeļlatvijas” uzņemtās fotogrāfijas 2013. gada novembra beigās. 

Komentāri 3

gončiks

Autokrosu parasti apmeklē vairāki tūkstoši skatītāji. Par iekasēto biļešu naudu mierīgi var nopirkt daudz šādus vagonus. Katrā ziņā vēl tik daudz, lai nomainītu tos atbaidošos vagonus kartingu trasē un to šajos fotoattēlos redzamo konservu bundžu.

pirms 4 gadiem, 2014.01.03 21:31

Vairis Tralla

Atbilde gončikam - kaut gan nezinu, kas aiz šī segvārda slēpjās, un vai tiešām ir jābaidās, jāslēpjās, ka nevar uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu, vai vienkārši ir skaudība par padarīto.
Jā tas tiesa, ka autokrosus apmeklē vairāki tūkstoši skatītāju un pateicoties tam biedrība "Tehniskais sporta klubs "Smiltene" jau 16 gadus apsaimnieko, pilnveido un attīsta Sporta kompleksa "Teperis" autokrosa un kartingu trases un tai piegulošo teritoriju 20 ha platībā, par kuru ir jāmaksā nodokļi, elektrības pieslēgums ar nodokļiem 12 mēnešus gadā, jāpļauj zāle un tas nav tas pats, kas pļaut pļavu vai pagalmu, regulāri jauzlabo trases segums - uzvedot virsū grunti, mālus, regulāri jāuztur līdzena autokrosa trase, regulāri jāslauka kartingu trase, regulāri jauzlabo, japilnveido skatītāju skatīšanās vietas, jāuztur darbojošā kartībā un jāpilnveido melorācijas sistēmas, jāremontē un jāatjauno koka drošības sētiņas un lai to visu paveiktu vajadzīgajā brīdī, laikā un vietā ir nepieciešama tehnika un tehniskie agregāti - kuriem ir vajadzīga degviela, eļļas, tehniskie šķidrumi un rezerves daļas.
Autosporta sacensības nevar iztikt bez: afišām (un to izvadāšanas 2000 km), reklāmām – radio, tv un presē, apdrošīnāšanām, neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādēm, sacensību reģistrācijas maksām, kausiem, balvām, tiesnešiem, apsargiem, trases apkalpojošā personāla un tehnikām (distances mašīnām, greideriem un trases līdzinšanas tehnikām, trases laistīšanas tehnikām, salūzušo automašīnu evakuatoriem un utt.).
Autokrosa, kartingu trases un tai piegulošo teritoriju 20 ha platībā uzturēšanai, apsaimniekošanai un sacensību organizēšanai ir nepieciešami ļoti, ļoti daudz līdzekļu, vajadzību ir vairāk, nekā līdzekļu un tikai izvirzot nepieciešamākās prioritātes - veiksmīgu sacensību organizēšanas gadījumā (atbilstoši laika apstākļi un nesakritība ar citiem publiskiem pasākumiem) varam kaut ko atļauties remontēt, pilnveidot tehniku vai trases.

pirms 4 gadiem, 2014.01.04 17:55

vavere

Tu tas saucamais gonciks,tu vispar muljkji neko nesaproti,kadu darbu tas vis prasa,kaut reizi pats savu palidziibu esi piedaavaajis,tikai atbrauc un vis ir ok,.padomaa,varbuut nepiedaliisies nekadas sacensiibaas,.pat nevari savu vardu uzrakstit,.man kauns pa tadiem cilvekiem,kas tikai doma,ka nauda skrien maka,ai ko tur runaat,.gudrais gonciks,.

pirms 4 gadiem, 2014.01.11 21:25

Auto/Moto/Velo