Autosports: Konkurence kļūst nopietnāka

Pagājušajā nedēļā rakstījām, ka Latvijas kausa izcīņas Auto Stils supersprintā, kas notiks Tepera trasē, pieteikušies jau 88 dalībnieki. Burtiski ar dienām dalībnieku skaits kļūst lielāks. Pieteicies vēl viens smiltenietis - Ainārs Poikāns (VAZ).

 

Lai gan sacensību organizatori cer, ka par supersprintu Smiltenē interesi varētu izrādīt igauņi, pagaidām pieteikumos nav manāms neviens igauņa vārds.

 

Tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla stāsta, ka supersprints pirmo reizi viesosies Smiltenē. Šādas sacīkstes vispār norisinās tikai otro sezonu. Tās organizē biedrība "Jaunatnes autosporta klubs" sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju Standarta automašīnu komisiju un SIA "Auto Stils serviss". Sadarbības partneri sacensību organizēšanā ir arī tehniskais sporta klubs "Smiltene".

 

"Patlaban strādājam pie dokumentācijas un trases gatavošanas sacīkstēm. Dalībnieki sporta un atpūtas kompleksā "Teperis" sacentīsies kartinga un autokrosa trasē. Pārējo laiku viņi atradīsies vietā, kur parasti autokrosos ir skatītāji," tā V. Tralla. Supersprints Tepera trasē notiks jau 13. septembrī.

Auto/Moto/Velo