Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autosports: Sacensības Madonas kartinga trasē

Pērn dibinātais tehniskais sporta klubs "Madona" 23. janvārī autosporta draugus aicina pie sevis uz "Ziemas kausu 2011". Vietējā mēroga sacensības notiks Madonas kartinga trasē.

Sacensību aktīvists, bijušais smiltenietis Didzis Vāvers stāsta, ka Madonā kārtība un noteikumi atšķiras no citviet rīkotajiem autosporta pasākumiem.

TSK "Madona" Ziemas kausā var piedalīties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu un ieguvušas autovadītāja apliecību. Startēt var arī gados jaunāki dalībnieki, tikai ja ievēro šādus noteikumus: ir jābūt vecāku vai juridiski apstiprināta aizbildņa rakstiska, notariāli apstiprināta piekrišana; instruktoram ir vismaz trīs gadu autovadītāja stāžs un instruktors brauc vienā ekipāžā ar dalībnieku, uzņemoties pilnu atbildību.

Nolikums pieļauj, ka sacensībās var piedalīties automašīnas, kurām riepas ir ar vai bez radzēm. "Ziemas kauss 2011" paredzēts četrās klašu ieskaitēs: RWD, FWD, AWD, ATW un dāmas. Katrā klasē būs viens brauciens, kurš sastāvēs no viena iepazīšanās apļa bez laika kontroles, un divi ar laika kontroli.

Kā stāsta D. Vāvers, vismaz pērn sacensības bija labi apmeklētas, vidēji piedalījās 53 dalībnieki.Reģistrācija 23. janvārī no pulksten 8.30 līdz 10.00. Pirmais starts - pulksten 10.15.

Auto/Moto/Velo