Autosports: Tuvojas autokrosa čempionāta 2. posms 1

Šodien Brenguļu autotrasē norisināsies Latvijas čempionāta (LČ) 2. posms autokrosā. Organizatori paredzējuši, ka šajā posmā būs kupls dalībnieku skaits. Viņu vidū arī Valkas rajona autosportisti.

 

LČ ieskaites punktus izcīnīs 1600, Super 2000, Open, Kroskarti, Bagiji - 600, Betta bagiji un VAZ klasika. Tur būs ko redzēt.

 

Čempionāta pirmais posms Smiltenē jau apliecināja, ka autosportisti gatavojušies nopietni - mašīnas jaudīgākas. Arī konkurence kļuvusi nopietnāka. Pirmajā nebiju, jo naudas tajā brīdī nebija.

 

Brenguļos trasē dosies autosportists Jānis Tiltiņš. Viņš cīnīsies 1600 klasē. "Pirmajā posmā nepiedalījos, jo finanses neļāva. Arī ar mašīnu viss nebija kārtībā. Tad draugs iedeva savu, bet trenējoties motors nobruka. Būs jāstrādā pa naktīm," teic 17 gadus vecais autosportists. Viņš sev latiņu šajā sezonā uzstādījis augstu - stabili braukt sešniekā, bet Brenguļos iekļūt trijniekā.

 

No smilteniešiem kārtu izlaidīs VAZ klasikas braucējs Ainārs Poikāns. Jau čempionāta atklāšanā žigulīti piemeklēja tehniskas problēmas. Patlaban tiek gatavots jauns motors, lai trasē varētu doties nākamajā posmā. Tomēr kā skatītājs nelaidīs garām arī šo kārtu.

Komentāri 1

kross fans

nu laikam visvājākais kross kas ir redzēts ļoti maz dalībnieku un daudz sabojātu mašīnu dēļ skī'bajiem tramplīniem un pamatīgiem betoniem , ariī maz jābrauc bija mašīnām -ļoti nebaudāms bija kross

pirms 12 gadiem, 2009.06.01 13:45

Auto/Moto/Velo