Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dienas spilgtākais moments – 4WD klases dalībnieka Raimonda Kalniņa šovs uzreiz pēc finiša

Svētdien sporta kompleksā "Teperis" aizvadīts Latvijas ziemas autosprinta čempionāta Vidzemes reģiona kausa 3. posms. Par uzvarētājiem kļuva Jānis Apsītis (RWD), Kārlis Nebars (4WD) un Ģirts Vītiņš (2WD). Nenoliedzami, dienas spilgtākais moments bija mirklis pēc trešā brauciena finiša, kad pilnpiedziņas klases dalībnieka Raimonda Kalniņa vadītais "Audi 90 Quattro" palika karājoties uz sniega vaļņa.

FOTO 

Salīdzinot ar iepriekšējiem diviem Vidzemes reģiona posmiem, šis bija vismazāk apmeklētākais. Triju klašu ieskaitēs kopā startēja tikai 27 dalībnieki, taču tas ne mirkli nemazināja sacensību garu.

Lai arī trases konfigurācijas maiņas rezultātā kartinga trase bija vislēnākajā variantā, dalībniekiem šī sacīkste patika. Viņi apgalvo pretējo - tieši šoreiz trasē ātrums bija lielāks, kas cīņu padarījis interesantāku.

Nepalika nepamanītsTo visspilgtāk trasē apliecināja Raimonds Kalniņš. Pārējiem nepalika nepamanīts, kā viņš uzreiz pēc pēdējā brauciena finiša nespēja savaldīt savu "Audi 90 Qattro" un ietriecās sniega valnī. "Audi" kādu brīdi palika karājoties uz vaļņa.

Paša spēkiem nost neizdevās tikt, tāpēc palīgā steidzās tehniskā sporta kluba "Smiltene" komanda, cīņu biedri un interesenti. R. Kalniņu priecē, ka nejauši radītais šovs skatītājiem viņa rezultātu neietekmēja. Sportists iekļuva 4WD klases labāko trijniekā.

"Jābrauc ātri, ja gribi tikt trijniekā. Man patīk sacensties šādā laikā, kad laba saķere un liels ātrums. Cerams, ka mašīnai viss kārtībā," saka R. Kalniņš.

Ar rezultātu apmierinātiR. Kalniņa cīņubiedrs Māris Zālītis pēc rezultātu apkopošanas ir apmierināts ar savu sniegumu. "Pirmajā braucienā vēl īsti nevarēju saprast, pa kādām trajektorijām labāk laist, tāpēc paliku ceturtais. Pateicoties atkusnim, šis posms bija ļoti ātrs, jo trasi vietām klāja asfalts, citur grunts. Rezultātā esmu otrais. Šodien uz neko tādu pat nebiju cerējis," priecājas M. Zālītis.

Otro reizi Vidzemes reģiona kausā 2WD klases braucējiem konkurenci radīja titulētā autosportista Jāņa Aleksejeva tēvs Andris. Kad J. Aleksejevs aktīvi sportoja, viņa tēvs uz visu nolūkojās no trases malas.

"Agrāk visu laiku sēdēju trases malā, skatījos, domāju, palīdzēju, tagad pašam jāpārbauda, vai var izdarīt to, ko esmu mācījis Jānim. Viss ir kārtībā, vienīgi sākumā vajag stiprākus nervus. Konkurenti ir jauni un spēcīgi," saka A. Aleksejevs. Viņu mēs redzēsim arī Vidzemes reģiona ceturtās sacīkstes dalībnieku vidū.

Latvijas ziemas autosprinta čempionāta Vidzemes reģiona kausa 4. posms Tepera trasē paredzēts 23. janvārī. Kā ierasts, pirmais starts pulksten 10.00.

Auto/Moto/Velo