Latvijas čempionātam autokrosā dots saulains starts

Šodien vējainā, bet ļoti siltā un saulainā dienā Smiltenes sporta un atpūtas kompleksa "Teperis" autosporta trasē sportisti pulcējās, lai atklātu autokrosa sezonu. Sacīkste bija spraiga un uzvarētāji ir noskaidroti.

Skatīt foto!

Vislielākās ovācijas apbalvošanas ceremonijā šodien izpelnījās smiltenietis Kristaps Eglītis, kurš D 12 klasē, kas pēc pārtraukuma atkal atgriežas Latvijas čempionāta cīņās, ieguva godpilno pirmo vietu.

 

Saviem faniem par prieku sudraba godalgu izcīnīja Andris Dambis (Open klase), kurš pēc pātraukuma atkal iemēģināja "Tepera" trases līkumus.

 

Pasākuma noslēgumā mierinājuma balvu "Ziemeļlatvijas cerība" šoreiz saņēma 2000Super klases braucējs, cēsinieks Ulvis Bujāns. "Ziemeļlatvija" sportistam saldo pārsteigumu - speciāli šim pasākumam ceptu torti dāvināja tāpēc, ka viņš varonīgi cīnījas, neskatoties uz likstām, kas šodien viņu vajāja.

 

 

Kūlenis, sadursme ar konkurentu, nolūzis ritenis - tas viss nemazināja viņa cīnītāja apņēmību. Tāpēc "Ziemeļlatvija" viņam novēl nākamajā posmā noteikti kāpt uz uzvarētāja pjedestāla.

 

 

Šobrīd gatavojam fotoreportāžu, kuru jau drīz varēsiet aplūkot portāla sadaļā "Autosports". Savukārt laikrakstā "Ziemeļlatvija" būs lasāms plašāks materiāls par LČ pirmā posma norisēm.

Rezultāti:

 

Klase: 1600

1.Andris Priedītis2.Edgars Galvanovskis3.Andis Kļava4.Jānis Grīnvalds5.Reinis Lilienšteins6.Raivis Grigorovičs7.Uldis Andersons8.Mareks Tauriņš

 

Klase: Open

1.Jānis Kozlovskis2.Andris Dambis3.Roberts Markāns4.Juris Kuļikovskis5.Normunds Skribis6.Māris Rusmanis7.Raimonds Jerāns8.Lauris Šube

Finālam nekvalificējāsAndris Cinītis

 

Klase: B600

1.Renārs Vinokurovs2.Ģirts Mūrnieks3.Ģirts Zīle4.Liene Ozoliņa5.Aigars Liškovskis6.Dmitrijs Kabanovs7.Aldis Egle8.Kalle Meigas9.Aleksandrs Vīners

 

Klase: 2000 Super

1.Jānis Spīķis2.Mārtiņš Porietis3.Jānis Berķis4.Ainārs Kenigsbergs5.Igors Afļitunovs6.Kristaps Kasparovičš7.Ulvis Bujāns8.Aldis Kasparovičs9.Māris Ločmelis10.Aivars Ģirģens

 

Klase: D 12

1.Kristaps Eglītis2.Bruno Leimanis3.Taavi Pindis4.Aigars Ozoliņš5.Birger Rasmussen6.Aldis Grantiņš7.Ingus Staško8.Aivars Galbāliņš9.Edgars Zaķis

Finālam nekvalificējāsAlvils IgovensJānis Polis

 

Klase: VAZ

1.Māris Meļķis2.Aigars Jēkabsons3.Pēteris Ziemanis4.Imants Kolomenskis5.Valdis Vilks6.Uģis Banders7.Jānis Pelsis8.Rinalds Bērziņš9.Kaspars Salnājs10. Ivo Vigulis

Finālam nekvalificējāsAinārs PoikānsAigars ApiņšTālivaldis Brents

 

Auto/Moto/Velo