Pēdējo reizi šosezon tusē žigulīši

7. martā Smiltenes autokrosa trasē norisinājās "VAZtuss 2009" septītais jeb noslēguma posms. Tajā pa trijām klasēm kopā piedalījās 35 dalībnieki.

Fotoreportāža šeit! 

 

Ierodoties sporta un atpūtas kompleksā "Teperis", visapkārt pilns ar žiguļiem. Apkārt tiem "VAZtusa" dalībnieki, viņu ģimenes un draugi. Pēdējā posmā Tepera trases tribīnes bija tikpat kā pilnas. Katrs atbalstīja savējos pa savam. Kādam rokās plīvoja karogs, cits skaļā balsī spiedza.

 

Tusiņa dalībniekiem no Smiltenes diena bija salīdzinoši laba. Jauniešu klases dalībnieks Rinalds Bērziņš pēc neveiksmīgā snieguma iepriekšējā posmā mājas trasē bija otrais labākais. "Forši! Jūtos labi, jo viss bija kā nākas. Mašīnā gāja, rezultāts arī ir," priecājas pusaudzis.

 

 

Gandarīts par savu sniegumu ir arī brīvās klases braucējs Ainārs Poikāns. Viņš šosezon "VAZtusā" piedalījies tikai divos posmos, toties tajos uzrādījis labu rezultātu. "Nemaz necerēju, ka veiksies tik labi. Citiem brīvās klases dalībniekiem mašīnas bija labāk sagatavotas. Prieks, ka bija ieradušies arī līdzjutēji. Diena pavadīta forši," komentē A. Poikāns.

 

"VAZtusa" noslēguma posmā standarta klasē: 1. Gatis Keziks (Bērzaine), 2. Renārs Kārkliņš (Alūksne), 3. Zintis Leimanis (Auciems). Jauniešu klasē: 1. Rūdolfs Šmits (Valmiera), 2. Rinalds Bērziņš (Smiltene), 3. Alfrēds Lazdiņš (Gauja). Brīvajā klasē: 1. Kaspars Salnājs (Valmiera), 2. Ainārs Poikāns (Smiltene), 3. Pēteris Ziemanis (Valmiera).

 

Kopvērtējuma rezultāti tiks publicēti tad, kad tos apkops sacensību organizatori.

Auto/Moto/Velo