Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes kartingu trases atjaunošanas 2.kārta izmaksās 53 344 eiro

 Smiltenes kartingu trases atjaunošanas 2.kārta izmaksās 53 344 eiro, liecina pašvaldības informācija.


20 000 eiro no plānotajām izmaksām segs Lauku atbalsta dienests, bet pārējo - Smiltenes novada pašvaldība.


Biedrības "Tehniskais sporta klubs "Smiltene"" un pašvaldības kopprojektā tiks atjaunots kartingu trases stāvvietas segums. Mērķis ir pilnveidot kartingu trases stāvvietas laukumu, lai varētu uzlabot daudzfunkcionālā sporta un atpūtas kompleksa piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.


Jau vēstīts, ka Smiltenes kartingu trases atjaunošanas pirmā kārta izmaksāja 172 857 eiro, no kuriem 80 000 bija LAD līdzfinansējums, bet pārējos 95 857 eiro sedza pašvaldība.


Būvdarbu laikā tika veikta virsūdeņu noteces sistēmas atjaunošana un pārbūve, iekšējās trases apmales izbūve, jauna asfalta seguma izbūve, barjeru uzstādīšana, apzaļumošana u.c. darbi. Projekta noslēgumā tiks uzstādīts informatīvais stends, lai visiem trases lietotājiem un apmeklētājiem būtu pieejama informācija par trases izmantošanas kārtību.

Auto/Moto/Velo