Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes pašvaldība nolēmusi pārbūvēt kartingu trasi pie Tepera ezera 4

Smiltenes novada dome izsludinājusi iepirkumu kartingu trases pārbūvei sporta kompleksā pie Tepera ezera, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Iepirkuma laikā plānoti segumu pārbūves, ūdensatvades un aprīkojuma izbūves darbi, kā arī papildaprīkojuma izbūves darbi un caurteku tīrīšana.

Būvdarbu izpildes līdzfinansēšana paredzēta no Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļiem.

Ar iepirkuma nolikumu, tā pielikumiem un aktuālāko informāciju iespējams iepazīties novada domes mājaslapā. Iesniegt piedāvājumus iepirkumam var līdz 26.jūlija plkst.10. Līguma izpildes laiks noteikts 120 dienu laikā no Iepirkuma līguma spēkā stāšanās dienas, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams.

Komentāri 4

Riepas

Cerams, ka pēc remonta riepas no trases novāks lai var droši pa trasi braukt ar ielas auto.
Ja tā padomā tās smagās riepas ir reāls apdraudējums sportistiem itsevišķi motociklistiem un kartingu pilotiem. Auto braucējiem var nākties kļūdas gadijumā šķirties no lielām izmaksām auto remontā.
Pastāv vairākas alternatīvas lai braucēji negrieztu līkumus, kas ir konusi un ceļmalas mietiņi vai slaloma lokanie mietiņi kuri nerada apdraudējumu sportistiem un ļauj kontrolēt tos kuri nogriež līkumus.

Bet protams trasi atjaunot vajag un doma ir ļoti laba, varēs rīkot daudz un dažādus pasākumus...

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 22:31

aaa

Ja tik sausmigi zel auto, tad nevajag dzit trase

pirms 4 gadiem, 2016.07.17 22:34

Riepens

Droši var braukt arī ja tās riepas ir uz trases. Priekš tādiem kā tu, ir domāts ziemā, aizsalis ezers!

pirms 4 gadiem, 2016.07.18 15:04

canon250

Varēja jau konkrētāk aprakstīt, kādi tieši ir mērķi pārbūvei. Vai trase tiks veidota, lai atbilstu kādiem oficiāliem standartiem, lai var rīkot arī nopietnākas sacīkstes, piemēram, kartingiem?

pirms 4 gadiem, 2016.07.23 13:32

Auto/Moto/Velo