Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes tehnikuma komandai jauni izaicinājumi

Smiltenes tehnikuma kartinga komandas jaunieši no LMT Autosporta akadēmijas Skolu kartinga kausa otrajām sacensībām Madonā atgriezušies ar trešo vietu. 

“Lai arī jaunieši gan tehnisko prasmju ziņā, gan sportiskajā meistarībā ir auguši, mūsu karta pilots Rinalds Bērziņš pieļāva nelielu taktisku kļūdiņu un iepriekšējo sacensību trešās vietas ieguvēji – Kandavas Lauksaimniecības skolas pārstāvis aizsteidzās garām,” informē Smiltenes tehnikuma ceļu būves mašīnu mehāniķu bāzes vadītājs Zigurds Purmalis. “Taču rezultātu ziņā bijām daudz tuvāk līderim nekā iepriekšējās sacensībās. Mehāniķu komanda bija vairāk pastrādājusi pie kartinga sagatavošanas, pilnībā izmantojām treniņa dienu, lai sagatavotos sacensībām. Prieks, ka komanda attīstās. 

Turpmākās divas nedēļas visi nopietni strādāsim, lai uzlabotu kartingu un vēl labāk sagatavotu nākamajām sacensībām, kas notiks 2. jūlijā Kandavā. Arī konkurenti šajā laikā ir auguši un nesēž, rokas klēpī salikuši.

Sacensībās atkal uzvarēja Rīgas tehniskās koledža.”

 “Varēja jau būt labāk, bet netiešais konkurents mani izspieda ārā un tiešais pa šo laiku aizskrēja garām,” otro sacensību pieredzē dalās Rinalds Bērziņš. “Citu skolu pārstāvji teica, ka Madonas trase bijusi grūta, bet man patika. Sportistam katra trase ir jauns izaicinājums.”

Neraugoties uz to, ka līdz kausa izcīņai palikuši vairs tikai trīs posmi, Rinalds visvairāk priecājas par to, ka sacensībās par spīti sīvajai konkurecei sacensībās joprojām valda pozitīvo gaisotne, dalībnieki nav nenovīdīgi, jebkurā brīdī gatavi viens otram palīdzēt.”

No rezultātu prognozēm gan Zigurds Purmalis, gan Rinalds Bērziņš atsakās, jo tehniskajos sporta veidos atliek pieļaut vien nelielu tehnisku vai taktisku kļūdu un situācija var radikāli mainīties.  


Auto/Moto/Velo