Tā jau ir tradīcija, atklāt Superkausa sezonu Valmierā

Jau piektdien, 1. maijā, norisināsies Superkauss motokrosa seriāla 7. sezonas pirmais posms Valmierā, Kūļu mototrasē. Tas vienkopus pulcēs dažāda vecuma motosportistus, motokrosa entuziastus un atraktīvus skatītājus. Uz starta būs arī MK “Dako Ziemeļvidzeme” motosportisti.

Šeit KONKURSS, kurā vari saņemt ielūgumu!

Šī gada sezonā paredzēti 4 posmi, kas nozīmē, ka ikviens posms būs ļoti spraigs, cīņas pārpilns un pārsteigumiem bagāts!

Kūļu mototrase 

Kūļu mototrase zināma kā viena no tradīcijām bagātākajām motokrosa trasēm Latvijā, īpaši slavena ar izsenis notikušajām “Gaujas kauss” sacensībām, tiesa, šobrīt trase mainījusi savu izskatu, starta atrašanās vietu un ir pielāgota Superkauss sacensību seriālam. Pie ieejas mototrasē būs iespēja saņemt trases plānu, kurā atradīsiet gan dienaskārtību, gan pasākumu norises vietu shēmu.

20150428-1022-screenshot-1.jpg

Ne tikai motokross

Starp dalībnieku parku un trasi tiks uzstādīta skatuve, uz kuras notiks laureātu apbalvošana. 11:00 ar koncertu uzstāsies pazīstamā kantrī grupa “Apvadceļš”, taču jau pēc 1. braucieniem ballēsim un negulēsim kopā ar grupu “Bermundu divstūris”.

Atsevišķā līdzjutēju sektorā būs izveidotas atrakcijas bērniem. Šogad atrakciju klāstu papildinās trasīte skrejriteņu sacensībām. Skrejriteņi būs pieejami uz vietas, taču aicinām arī vecākus saviem bērniem ņemt līdzi braucamrīkus. Iespējams, ka tieši Valmierā mazie puikas un meitenes tiks pie saviem pirmajiem “Superkauss” diplomiem!

Blakus bērnu atrakciju parciņam atradīsies neliels tirdziņš ar amatniekiem un mājražotājiem. “Bosch” teltī viens no mūsu lielākajiem atbalstītājiem būs parūpējies par savu izklaides programmu.

Un, protams, sacensību dienā trasē darbosies vairākas bufetes, kur remdēt slāpes un apmierināt vēdera iegribas.

Par labu garastāvokli un sacensību garu visas dienas garumā rūpēsies DJ Ziggy, bet sacensības komentēs Ģirts Timrots.

Skatītāju drošība

Superkauss organizatori skatītājiem atgādina, ka, lai arī cik daudz spēka tiek veltīts, lai veicinātu drošību, motokross ir dinamisks sporta veids ar augstu bīstamības pakāpi. Visi apmeklētāji tiek lūgti būt piesardzīgiem, ievērot izvietotās drošības norādes un sekot oficiālo personu norādījumiem, kā arī pievērst uzmanību apkārt notiekošajam – rūpīgi pieskatīt gan bērnus, gan līdzpaņemtos mājdzīvniekus. Skatītājiem aizliegts atrasties trases iekšējā sektorā un šķērsot trasi tam neparedzētās vietās!

Superkauss 1. posma video tiešraide

Sadarbībā ar Latvijas mobilais telefons (LMT) šogad būs unikāla iespēja motokrosa notikumus skatīties savā viedtālrunī un internetā – straume.lmt.lv. Jau plkst. 12:00 ieslēdz savu viedtālruni, planšeti vai datoru un notikumus vēro neatkarīgi no vietas, kur atrastos – trases malā, mājās, ciemos vai birojā.

Auto/Moto/Velo