Tepera trasē startēs vasaras autosprints “Smiltene 2015”

Svētdien, 10. maijā, Smiltenē, sporta kompleksā “Teperis”, notiks vasaras autosprinta “Smiltene 2015” sezonas pirmās sacīkstes. Jau no pulksten 10, kad tiks dots pirmais starts, sacensības klātienē bez maksas aicināti vērot skatītāji. 

Nedēļas vidū 1. posmam reģistrēto dalībnieku saraksts mājaslapā teperis.lv nav garš, taču iepriekšējo sezonu pieredze liecina, ka skaits strauji palielinās tieši pēdējā brīdī. Kopumā sezonā paredzēti pieci posmi. Paralēli šim sacensību seriālam Tepera trasē divus posmus aizvadīs Latvijas čempionāta rallija supersprints – vienu 21. jūnijā, otru 26. septembrī.

“Esmu gandrīz pārliecināts, ka šis fakts tikai kuplinās autosprinta dalībnieku rindas, jo supersprinta braucēji Tepera trasi izmantos treniņu nolūkos. Vismaz tā ir noticis iepriekš,” saka autosprinta organizators Vairis Tralla.

“Ziemeļlatvija” noskaidroja, ka 1. posms norisināsies pa kartingu, autokrosa trasi un asfaltēto laukumu. Kopumā svētdien paredzēti trīs braucieni 13 automašīnu klasēs.

 Dienas kārtība

No pulksten 7.30 līdz 8.30 dalībnieku reģistrācijas pirmā stunda, iepazīšanās ar trasi ejot kājām vai pārvietojoties ar velosipēdu

No pulksten 8.30 līdz 9.30 dalībnieku reģistrācijas otrā stunda, iepazīšanās ar trasi ejot kājām vai pārvietojoties ar velosipēdu

Pulksten 9.45 dalībnieku sapulce

Pulksten 10 starts pirmajam braucienam

Auto/Moto/Velo