Valgā būs rallijs 1

Sestdien, 16. maijā, pirmo reizi Valgas pilsētas un Valgas apriņķa ceļos notiks "CarStop" Valgas rallijs - "Rally.ee" rīkotais kausa izcīņas 3. etaps un Moskviča līgas kausa izcīņas 3. etaps.

 

Sacensības notiks septiņās dažādās automašīnu klasēs.Kopējais trases garums būs 250 kilometru. "Sacīkšu starts un finišs, kā arī apkalpes centrs būs Valgā, Tivoli laukumā, Pedeles krastā," informē Valkas un Valgas kopējā sekretariāta vadītāja Anita Tannenberga.

 

 

Pašreizējā ekonomiskā situācija ir bijusi par iemeslu daudzām ekipāžām atteikties no dalības šajā etapā, tomēr pašlaik jau reģistrējušies 55 dalībnieki un tiek prognozētas ekipāžas ar arī no Latvijas. Pirmais starts - pulksten 9.00, orientējošais sacensību noslēguma laiks - 20.00.Tuvāka informācija par dalību un reģistrēšanos adresē www.autosport.ee.

 

 

 Automašīnas atbilstību tehniskiem nosacījumiem var pārbaudīt "CarStop" autoremonta darbnīcā Valgā, Kelli ielā 7. Skatītājiem rallija vērošana ir bez maksas. Maršruta kartes no 15. maija varēs aplūkot mājas lapā www.rally.ee.

Komentāri 1

Labs pasākums, tikai žēl, ka notiek reizē ar Talsu ralliju...

pirms 12 gadiem, 2009.05.14 14:48

Auto/Moto/Velo