Vasaras autosprinta sezona ir atklāta 2

Aizvadītās nedēļas nogalē Smiltenē, Tepera trasē, ar sacensību pirmo posmu tika atklāta autosprinta “Smiltene 2015” sezona. Kopumā uz starta izgāja 89 braucēji 13 automašīnu klašu ieskaitēs.

“Domāju, ka sezonas sākums ir labs. Trases konfigurācija katrā braucienā bija pavisam jauna, jo meklējam idejas veiksmīgākam risinājumam. Braucēji grib, lai būtu interesantāk, nevis varētu paredzēt katru līkumu, ko varētu izbraukt no galvas aizvērtām acīm. Mēs to respektējam,” saka sacensību organizators Vairis Tralla.

Viņš jau iepriekš atvainojās, ka nav laikus apkopojis pirmā posma rezultātus, kas saistāmi ar steidzamiem darbiem trasē šonedēļ. “Pie mums treniņus aizvada Smiltenes BJSS riteņbraukšanas nodaļas audzēkņi, tāpēc kartingu trasei jābūt tīrai. Pārējā laikā gatavoju trasi nākamajām sacensībām, jo daudzās vietās ir izsistas bedres. Šobrīd ir apkopoti neoficiālie rezultāti,” uz sapratni cer V. Tralla. 

Autosprinta “Smiltene 2015” otrais posms Tepera trasē notiks 30. maijā.


Pirmā posma neoficiālos rezultātus skatīt šeit

Komentāri 2

pobeda

Laikam visiem gribas uzvarēt, ja 89 sadala 13 klasēs - nepilni septiņi klasē (kāds vēl noplīst) -puse uz pjedestāla - uzvar visi (draudzība)

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 22:15

Vairis Tralla

Pobedai. Ir klases kurās ir 11, 14, 15 braucēji un ir arī tādas kurās ir tikai 4, 5 vai 8 braucēji - iespēja ir jādod visiem - neskatoties uz to cik katrā klasē braucēji. Ir patiess prieks par to, ka pie mums uz sacensībām brauc no Tukuma, Jelgavas, Ogres, Rīgas, Mārupes, Cēsīm, Valmieras, Gulbenes, Valkas, Vecpiebalgas, Taurenes, Barkavas, Nītaures, kā arī palielinās Smiltenes braucēju skaits.

pirms 5 gadiem, 2015.05.15 08:52

Auto/Moto/Velo