Autosportā galvenais ir adrenalīns 2

Valcēnietis Eduards Iesalnieks autokrosā piedalīsies ar mērķi iegūt otro vietu. Šīs sezonas pirmais starts bija neveiksmīgs, taču Eduards ir cerīgi noskaņots jau nākamajām sacensībām "Rīgas brīvostas kauss", kas norisināsies 24. maijā Bauskā.

 

Eduards Iesalnieks stāsta, ka aizraušanos ar autokrosu izjutis pirms vairākiem gadiem. Puisis trešo sezonu aktīvi piedalās sacensībās. Autosports ir viena no lielākajām aizraušanām viņa dzīvē. Brauc līdzjutēju un sevis dēļ. Kā viens no lielākajiem faniem ir māsa Anna Iesalniece. Viņa apgalvo, ka no mašīnām neko nesaprot, taču spēj atbalstīt morāli. "Arī fanu atbalsts ir ļoti nozīmīgs. Sajūtas ir neaprakstāmas," paziņo E. Iesalnieks.

 Kā vienu no šīs sezonas plāniem sportists min mērķi aizstāvēt savu trešo vietu kopvērtējumā un censties tikt augstāk. Viņš teic: "Aizpagājušogad biju ceturtais, pagājušogad trešais un šogad mērķis ir otrā vieta. Viss ir atkarīgs no automašīnas tehniskās sagatavotības, jo šis ir tehnisks sporta veids." Tehnoloģijas attīstās, iet uz priekšu. Jaunietis ar lielu gandarījumu stāsta, ka savu mašīnu ir uzbūvējis pats un arī finanses ieguldītas no savas kabatas.

 Galvenā lieta, kas viņu aizrauj šajā sporta veidā ir adrenalīns. "Tās sajūtas, kad esi uz starta un nozibsnī zaļā gaisma. Tu atslēdzies no ārējās pasaules un brauc," atbild E. Iesalnieks.

Komentāri 2

fans.

MAlacis. Tur ir liels darbs jaiegulda lai uzcīnītu mašīnu. pašam un finanses tagad nau no tām lētākajām. :)

pirms 13 gadiem, 2008.06.09 17:17

Sports