Autosports: Kāpj uz goda pjedestāla

Valkas rajonā autosporta mīļotājiem ziemas prieki beigušies. Tāpēc vairāki autoamatieri brīvdienās devās uz sporta kompleksu "333", kur notika "Enima Ziemas kausa 2009" 4. posms, kas bija arī pēdējās ziemas sezonā.

 

Tajā piedalījās vairāki Smiltenes "Amatieru kausa 2009" dalībnieki - Māris Zālītis (Valka), Raimonds Kalniņš (Variņi) un Kristaps Daģis (Līgatne), kurš startēja ar Māra auto. Viņi piedalījās "AWD" klasē (automašīna ar visu riteņu piedziņu, ar dzinējiem bez turbīnas), kurā pavisam startēja 17 dalībnieki. Sacensības sastāvēja no diviem braucieniem.

 

Vislabāk sacensībās veicās valcēnietim. Lai gan viņš pirmajā braucienā palika ceturtais, otrajā bija labākais. "Labi gāja! Nevar sūdzēties. Gonka bija diezgan interesanta. Ziemas kauss, bet braukšana 90 procentus bija pa slapju asfaltu," saka M. Zālītis. Pēc viņa teiktā, kopvērtējumu noteicis otrais brauciens.

 

Savukārt R. Kalniņš stāsta, ka viņam nepaveicies otrajā braucienā, līdz ar to arī kopvērtējumā. "Sacensības ieilga, nācās braukt naktī. Tas bija slikti," saka Raimonds.Ceturtā posma kopvērtējumā "AWD" klases uzvarētājs ir M. Zālītis ar "Audi 90 Quattro", 6. K. Daģis ar "Audi 90 Quattro" un 8. R. Kalniņš ar "Subaru Impreza".

Sports