Autosports: No Valkas rajona sacensībās piedalījās arī viena dāma

Auto amatieru kausa izcīņā standartautomašīnām "Brenguļu autotrases kauss" Valkas rajona sportisti izcīnīja dažādas vietas. Vislabāk veicās vijciemietim Gatim Ģērmanim, kurš aizmugures piedziņas klasē izcīnīja 1. vietu.

 

"Trase bija ļoti smaga, daudz bedru, bet man jau braukšana ļoti patīk, tad var lauzt mašīnu," ironizējot saka Brenguļu auto amatieru kausa izcīņas braucējs G. Ģērmanis.

 

Viņš atzīst, ka konkurentu bija daudz, bet centība trasē esot atmaksājusies. "Šādi pasākumi man patīk. Tagad jāgaida ziemas sezona, kad uzsnigs sniegs un būs ledus," saka autobraucējs.

No Valkas rajona Brenguļu autotrases kausa izcīņā piedalījās četri dalībnieki. No Strenčiem Edīte Volrate, viņa dāmu klasē (vienas ass piedziņa) izcīnīja 2. vietu.

 

 

Savukārt strencēnietis Jānis Nikelis piedalījās aizmugures piedziņas klasē un ieguva 4. vietu, priekšpiedziņas klasē 14. vietu un brīvajā klasē 7.

 

 

Smiltenietis Dzintars Skudriņš brīvajā klasē un izcīnīja 8. vietu. Aizmugures ass piedziņas klasē pirmais - G. Ģērmanis, bet startējot brīvajā klasē, viņš palika desmitais.

Sports