“Azimuta 2008” sezona noslēgusies

Šosezon sacensību seriāls "Azimuts 2008" pulcēja arī daudzus jaunos orientieristus un tādus, kuri sportot atsākuši pēc daudzu gadu pārtraukuma. Katrā no 16 sacensību kārtām vidēji startēja 73 dalībnieki.

 

Tautas sacensību seriāla "Azimuts 2008" 33. sezona aizvadīta. "Pirmo reizi sacensībās startēja pārdesmit jauno orientieristu. Pēc daudzu gadu pārtraukuma atgriezušies arī vairāki pieaugušie, kuru starti bija veiksmīgi. Daži ieguva pat godalgotas vietas," stāsta "OK Azimuts" vadītājs Aldis Lapiņš.

 

Lai gan "Azimuta" 16. kārtas noslēgušās, orientieristiem 11. oktobrī būs iespēja piedalīties "Azimuta rudens maratonā". Tajā sportistiem būs jāskrien garākas distances. Šīm sacensībām savu dalību var pieteikt pie A. Lapiņa līdz 7. oktobrim.

 

Savukārt svinīgais "Azimuta 2008" noslēguma pasākums un apbalvošana skolēniem būs 24. oktobrī, bet pieaugušajiem - 25. Uz pasākumu varēs pieteikties līdz 22. oktobrim.

 

"Azimuta" kopvērtējuma rezultāti grupās:

H21A 1. vietā Artūrs Pauliņš (Azimuts), 2. Otārs Putrālis (Azimuts), Sendijs Kangro (Azimuts);

 

H21B 1. Jānis Matvejs (Smiltene), 2. Andris Laganovskis (Stora Enso), 3. Aigars Andersons (Balvi);

 

H21C 1. Aivis Stračinskis (Valmiera), 2. Bruno Freimanis (Ranka), 3. Andris Lacbergs (Smiltene);

 

H35 1. Guntis Zīvers (Smiltene), 2. Jānis Nulle (Blome), 3. Māris Stabiņš (Grundzāle);

 

H45 1. Andrejs Lācis (Smiltene), 2. Guntars Cīrulis (Smiltene), 3. Pēteris Kokarēvičs (Kaimiņi);

 

H50 1. Māris Lapiņš (Azimuts), 2. Gatis Jansons (Palsmane), 3. Aleksandrs Šarendo (Azimuts);

 

H60 1. Guntis Upacers (Seniors), 2. Anatolijs Štainmillers (Seda), 3. Jānis Barviķis (Valmiera);

 

H18 1. Ilmārs Ķauķītis (Azimuts);

 

H16 1. Jānis Nulle (Blome), 2. Artūrs Gulbis (Grundzāle), 3. Vents Lupkins (Smiltene);

 

H14 1. Valdemārs Nulle (Blome), 2. Artis Gulbis (Grundzāle), 3. Oskars Vīksna (Grundzāle);

 

H12 1. Niks Ramanis (Grundzāle), 2. Pēteris Ķikuts (Ķikuti), 3. Nils Melbārdis (Grundzāle).

 

 H10 1. Matīss Slikšājins (Grundzāle), 2.Ilgvars Caune (Grundzāle), 3. Roberts Aubēns (Grundzāle);

 

D21A 1. Vita Cīrule (Smiltene), 2. Jana Butka (Smiltene), 3. Videga Gaigala (Smiltene);

 

D21B 1. Aiga Tamme (Smiltene), 2. Inga Kārkliņa (Valka), 3. Vita Žukovska (Valmiera);

 

D21C 1. Sandra Pētersone (Smiltene), 2. Inga Kalniņa (Smiltene), 3. Dina Kaupe (Smiltene);

 

D40 1. Aiva Skopāne (Birzuļi), 2. Vēsma Selga (Valka), 3. Gundega Strazdiņa (Azimuts);

 

D50 1. Baiba Vēvere (Strenči), 2. Mirdza Pukste (Smiltene);

 

D16 1. Elīna Blīgzna (Grundzāle); D14 1. Madara Kalniņa (SĢ);

 

D12 1. Anete Čama (Grundzāle), 2. Zita Mežinska (Azimuts), 3. Ieva Cekula (SCV);

 

D10 1. Elīna Skopāne (Birzuļi), 2. Dārta Cīrule (Smiltene), 3. Monta Veronika Meijere (Greundzāle).

 

"Azimuta" visās sacensību kārtās piedalījās O. Putrālis (V21A); G. Zīvers, J. Nulle, M. Stabiņš (V35); A. Štainmillers (V60); J. Nulle un Edgars Spirido (V16); V. Cīrule, Antra Ķikute (SA); A. Skopāne (D40); Andra Veita (S50); E. Skopāne (S10).

Sports