“Azimuts OK-Sm BJSS” komandām veiksmīgs starts Latvijas stafešu kausa izcīņā

Svētdien, 25. jūlijā, Siguldas novada Stīveru apkārtnē notika Latvijas stafešu kausa pirmā posma sacensības Ozona čempionāts.  Stafetes apvidus bija gluži citāds nekā iepriekšējā dienā - krietni zaļāks un kalnaināks.

Sacensībās veiksmīgs starts visām “Azimuts OK-Sm BJSS” komandām.

Smiltenes BJSS S14 grupas meitenes astoņu komandu konkurencē izcīnīja 1. vietu, gandrīz par četrām minūtēm pārspējot otrās vietas ieguvējas - Jelgavas meitenes un par gandrīz sešām minūtēm trešās vietas ieguvējas - Cēsu meitenes. Komandā etapu secībā startēja Anete Stabiņa , Marta Kalniņa un Kitija Abula.

Pirmā vieta arī V195 grupas (komandas trīs dalībnieku gadu summa) vīriešu komandai. Komandā etapu secībā startēja Aigars Dudelis, Aldis Lapiņš un Jānis Biezais.

Otro vietu izcīnīja V145 grupas komanda ar Māri Stabiņu, Pēteri Kokarēviču un Mārtiņu Godiņu sastāvā. Šoreiz par mazliet vairāk kā divām  minūtēm nācās piekāpties Cēsu “Meridiāna” komandai, bet tika pārspētas “Kāpas” un “Ausekļa” komandas.

Uz goda pjedestāla trešās vietas pakāpiena kāpa “Azimuta” dāmu S145 komanda ar Videgu Gaigalu , Guntu Dudeli un Ievu Godiņu sastāvā.

Stafešu rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Jau piektdien Latvijas Kausa sezona turpināsies ar starptautiskajām trīs dienu sacensībām “Kāpa” Ludzas apkārtnē. Uz sacensībām dosies  60 “Azimuts OK-Sm BJSS” komandas dalībnieki.

Sports