Badmintonā ar panākumiem 1

Rīgas sporta hallē notikušajās sacensībās badmintonā iesācējiem piedalījās arī septiņi jaunie badmintonisti no Valkas. Mājup tika atvesti seši kausi.

Tas bija orientēts uz bērniem. Pirmajā B grupā ar treniņu praksi līdz gadam 2. vietu izcīnīja Žanete Burkevica, bet 3. vietā Kristiāna Vehi. 4. vietā Līva Krastiņa, kura dramatiskā cīņā zaudēja Kristiānai. Zēnu konkurencē Rūdolfs Ķībers, kurš trenējas tikai kopš oktobra, izcīnīja 2. vietu.

Otrajā A grupā sacentās dalībnieki ar divu gadu praksi. Pārliecinoši uzvarēja Dārta Lozda. Šajā grupā Artūram Belkam sudrabs, tātad 2. vieta. Vēl notika sacensības Open elites grupas sacensības, kurās lielākoties spēlēja pieaugušie.

Dāvis Lozda bija labākais. Uz mačiem nezināmu iemeslu dēļ neieradās tikai Siguldas un Valmieras badmintonisti. Vairāk nekā 100 dalībnieku sacentās vienlaikus 12 kortos. "Par šiem panākumiem mums liels prieks, tātad attīstāmies," komentē treneris Salvis Lozda.