Badmintonā izcīna ceļazīmi uz A klases turnīru

Cēsu rajona badmintona čempionāta 5. kārtā piedalījās gandrīz 100 spēlētāju, viņu vidū - arī divi Valkas rajona pārstāvji Vjačeslavs Baskovs un Aivars Grinbergs.

 

V. Baskovs spēlēja B klases turnīrā, bet A. Grinbergs cīņas sāka C klasē, jo iepriekšējās čempionāta kārtās nepiedalījās. Lai iekļūtu B klasē un turpinātu cīņas otrajā sacensību dienā, vajadzēja ieņemt vismaz 5. vietu starp 19 dalībniekiem. Tas A. Grinbergam arī izdevās pēc grūtām un saspringtām spēlēm.

 

"Sacensības bija ļoti nogurdinošas. Sākumā katra spēle bija jāgaida pāris stundu, bet dienas beigās laukumā bija jādodas gandrīz nepārtraukti," stāsta sportists.

 

B klases mačā abi Valkas rajona badmintonisti savā starpā spēlēja tikai ap pulksten 20 vakarā. Divos setos pārāks izrādījās V. Baskovs. Viņš kopš pavasara nopietni trenējas šajā sporta veidā un regulāri piedalās dažādos turnīros.

 

"Nebiju spēlējis badmintonu kopš Valkas čempionāta, tādēļ pēc septiņu stundu cīņām pietrūka spēka un izturības. Jāatzīst, ka pusgada laikā Vjačeslavs ir manāmi paaugstinājis savu meistarību. Diemžēl viņš otrajā dienā uz sacensībām neieradās un turnīrā dalīja 4. - 6. vietu," informē A. Grinbergs.

 

Turpretī A. Grinbergs otrajā sacensību dienā piekāpās tikai izšķirošajā spēlē turnīra uzvarētājam, izcīnot B klasē 2. vietu. Nākamajā čempionāta kārtā, kas šogad būs pēdējā, viņam būs jāspēlē A klases turnīrā.

Turnīrā Inčukalnā V. Baskovs 20 spēlētāju konkurencē izcīnīja 7. vietu.

Sports