Badmintons:Uzsāk reitinga veidošanu

Pērnā gada nogalē Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika badmintona turnīrs skolēniem, kuru rīkoja Valkas novada bērnu - jaunatnes sporta skola kopā ar ģimnāziju. Turnīra organizators Salvis Lozda to uzskata par izdevušos.

Ar šo turnīru sākas sporta skolas badmintona sekcijas reitinga veidošana. Sacensības notika vienspēlēs un dubultspēlēs meitenēm un zēniem. Par nelielām dāvaniņām bija parūpējies novada tūrisma informācijas centrs, bet diplomu sagādāja sporta skola.

Meiteņu konkurencē uzvarēja Karīna Viskuba no Valkas pamatskolas, atstājot aiz sevis Kristiānu Vehi, Žaneti Burkevicu un Līvu Krastiņu.

Vienspēlēs zēniem 1. vietā Dāvis Lozda, 2. uzaicinātais bijušais ģimnāzijas audzēknis Aivis Krūkliņš, divas dalītās 3. vietas Jēkabam Jaunslavietim un Valteram Danielam. 4. vietu šajā grupā ieņēma Dārta Lozda, kuras meistarība ļauj spēlēt kopā ar puišiem.

Dubultspēlēs uzvarēja Dāvis Lozda un Valters Daniels. 2. vietā Aivis Krūkliņš un Jēkabs Jaunslavietis, bet trešie - Niko Bodnieks un Jānis Nātra. Meitenēm dubultspēlēs 1. Dārta Lozda kopā ar Žaneti Burkevicu, 2. Karīna Viskuba ar Ievu Jaunslavieti, 3. Līva Krastiņa ar Kristiānu Vehi.

"Esam pateicīgi ģimnāzijas direktorei Lilitai Kreicbergai, sporta skolotājam Andrim Dainim un sporta skolas direktorei Mudītei Gerkei par sagādāto iespēju uzspēlēt badmintonu skolas brīvlaikā," teic S. Lozda.

Drīz sāksies Latvijas čempionāta Cēsu un Valmieras posms, kuros nolēmuši piedalīties arī Valkas jaunieši. Vispirms 8. janvārī tas notiks Cēsīs. Līdztekus šīm notiks arī Badmintona federācijas lielbalvas izcīņas sacensības, bet valcēnieši ir nolēmuši vēl patrenēties, lai būtu līdzvērtīgi konkurenti pārējiem. 15. janvārī Inčukalnā paredzēts turnīrs amatieriem.

Sports