Basketbola čempionātā otrajā līgā uzvar komanda “Vudlande” 2

Šodien Smiltenes sporta hallē basketbolisti aizvada kārtējās spēles Smiltenes novada atklātajās meistarsacīkstēs basketbolā.

No rīta divās spēlēs sacentās pirmās līgas komandas. Viena no turnīra līderēm "Valmiera/2010" uzvarēja Gulbenes "Rūsiņu" ar rezultātu 75:67. Smiltenes sporta skolas komanda "Smiltenes BJSS/U-19" izcīnīja uzvaru spēlē ar "Grundzāli" ar rezultātu 78:65.

Šodien novada sacīkstēs basketbolā tiek sadalītas ceļazīmes starp otrās līgas komandām. Trīs labākās no tām tālāk sacentīsies ar piecām labākajām pirmās līgas komandām meistarsacīkšu otrajā posmā.

Jau zināms, ka divas no tām ir "Vudlande" un "Strenču vidusskola". Spēlē par 1. - 2. vietu otrās līgas regulārajā čempionātā uzvarēja vudlandieši, pārspējot "Strenču vidusskolu" ar rezultātu 100:72. Tagad par 3. vietu sacenšas "Lokomotīve" (Gulbene) un "Vudlande/2007".

Vairāk drīzumā lasiet mūsu speciālkorespondenta Toma Marksa reportāžās.

Komentāri 2

tirlis

nuja vudlande jau nevar neka izdarit 1 liga pargajusi uz otro ligu tagad ergli baigie. Kad speleja pirmaja liga tad kad juta kad nevares uzvaret stipros valmieriesus tad pie vudlandes speleja dzeki no lbl ligas. Ja ir savi pilsetas maci tad ir jaspele ar saviem dzekiem, nav jau maksla savakt labakos un pec tam iet ar pirkstiem pa gaisu cik mes vareni un stipri

pirms 10 gadiem, 2011.02.15 11:01

es

tada sajuta kad vajadzetu aiziet pie marksa kunga un parunat par spelu nolikumiem

pirms 10 gadiem, 2011.02.15 11:04

Sports