Basketbolā cīņas bez kompromisiem 2

Sestdien Smiltenes sporta hallē tika noskaidrotas tās četras komandas, kuras turpinās cīņu pilsētas atklātajās meistarsacīkstēs un akciju sabiedrības "Hansabanka" kausa izcīņā basketbolā.

Tiesa "Valmiera/07", "Vudlande" un Smiltenes pagasta komandas vietu pusfinālā jau bija nodrošinājušas pirms pēdējās kārtas spēlēm un pēdējā liekā vakance tika noskaidrota Blomes un Grundzāles komandu savstarpējā spēlē. Visu spēles laiku laukumā valdīja bezkompromisa cīņa. Spēles pirmo ceturtdaļu ar trīs punktu handikapu 16:13 savā labā noslēdza Blomes basketbolisti, toties lielajā pārtraukumā ejot rezultāts jau bija 32:30 grundzāliešu labā. Savukārt pirms pēdējās ceturtdaļas vadībā ar rezultātu 50:45 atradās jau Blomes komanda. Pēdējā ceturtdaļā blomēniešiem pārsvaru izdevās nosargāt, un spēle noslēdzās ar rezultātu 67:57 blomēniešu labā. Uzvarētāju rindās Gatis Palms un Artis Prunte guva pa 17 punktiem, zaudētājiem Artūra Pauliņa rēķinā 13 punkti.Vēl šajā kārtā valmierieši ar rezultātu 103:75 apspēlēja Smiltenes BJSS jauno maiņu (Mārtiņš Lunders 25 p., Jānis Amoliņš 19 p.; Matīss Mežulis 26 p., Agris Bodnieks 13 p.), savukārt Mazsalacas vienībai par neattaisnotu neierašanos uz spēli ar "Vudlandes" basketbolistiem tika piešķirts zaudējums ar 0:20.Līdz ar to sestdien, 2. februārī, pulksten 12.40 pirmajā pusfinālspēlē spēkiem mērosies "Vudlandes" un Smiltenes pagasta komandas, savukārt pēc viņiem - 14.20 laukumā dosies "Valmiera/07" un Blomes basketbolisti.Sestdien tika izspēlētas arī divas spēles II līgas turnīrā, kurās kārtējo panākumu guva Brantu pagasta komanda, kura ar rezultātu 106:63 apspēlēja "8CBR" spēlētājus (Kristaps Roziņš 37 p., Dainis Miķelsons 21 p.; Rolands Mellis 25 p.), savukārt trešo panākumu turnīrā izcīnīja Bilskas II komandas spēlētāji, kuri sīvā cīņā ar rezultātu 59:53 uzvarēja Smiltenes Centra vidusskolas puišus (Aivars Vērsis 19 p., Jānis Vērsis 13 p,; Jēkabs Strazdiņš 16 p.).