Basketbolā jaunieši ir fiziski spēcīgāki 2

Sestdien Valkas ģimnāzijas sporta hallē sākās Valkas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā, kurā šogad piedalās sešas komandas. Lai gan basketbols Valkā nav sporta spēļu topā, tomēr īstie fani spēja novērtēt cīņu asumu.

 

Diemžēl pēdējā brīdī no spēlēm izlēma atteikties "Mazsalaca", tāpēc pirmā spēle nenotika. Čempionātu atklāja "Hey Tolsty" no Valkas un "Ērģeme". Šoreiz galvastiesu pārāki bija valcēnieši, pretiniekus uzvarot ar 78:56.

 

 

Skatītāji prot novērtēt skaistas piespēlesUzvarētāju kapteinis Toms Asejevs pēc spēles atzina, ka tā prasījusi daudz spēka un puiši ir pamatīgi noguruši. "Patiesībā nospēlējām slikti, neveicās. Šī nebija mūsu diena," pēc itin pārliecinošās uzvaras notikumus komentē Toms. Jautāts, vai daudz mācījušies un trenējušies to virtuozo un filigrāno elementu (aklo piespēļu) izpildīšanā, ko parasti redzam profesionāļu izpildījumā un kas tik ļoti patīk skatītājiem, kapteinis pasmaida un atbild, ka labums ir divējāds - to novērtē gan skatītāji, gan izdodas apmulsināt pretinieku. Viņš uzskata, ka jāmācās vēl bezgala daudz, taču komanda ir uz pareizā ceļa un pirmajai uzvarai sekos nākamās.Ērģemiešu kapteinis Mārcis Krams bija lakonisks, atzīstot, ka komandai pagaidām pietrūkst fiziskās sagatavotības. "Pirmās 10 minūtes kamēr vēl nebijām noguruši, spēlējām normāli un rezultāts to apliecina. Pēc tam tieši pārliecinājāmies, ka jaunieši ir fiziski spēcīgāki par mums. Lai arī viņiem bija ļoti daudz kļūdu, kuras dažkārt tiesneši neievēroja, bijām vājāki. Diemžēl arī mūsu rezervistu soliņš ir par īsu un 40 minūtes ātrā tempā nekādi nevaram nospēlēt," komentē Mārcis.

 

 

Grafiks ievirzās iepriekšējās sliedēsPārējās divās spēlēs "Pepi Rer" no Valkas pārspēja Bilsku ar 79:44 un Ērģemi - 113:60. Sacensību galvenais tiesnesis Andris Dainis jau ir pārkārtojis sacensību kalendāru un turpmāk "Mazsalacas" vietā spēlēs "Kocēni" no Valmieras rajona. Grafiks ir nedaudz mainījies un nākamā spēle ceturtdien pulksten 19.00 notiks starp "Hey Tolsty" un "Kocēnu" basketbolistiem. Čempionāts turpināsies sestdien, 8. martā, un tad paredzētas četras spēles. Pirmajā mačā pulksten 10.00 "Vudlande" cīnīsies pret "Hey Tolsty", 11.30 - "Ērģeme" pret "Bilsku", 13.00 - "Kocēni" pret "Pepi Rer" un pulksten 14.30 "Hey Tolsty" sacentīsies ar "Bilsku". "Vudlande" joprojām piedalās Smiltenes - Valgas basketbola maču kopprojektā.Galvenais tiesnesis uzskata, ka pirmajās spēlēs pietrūka intrigas, jo stiprākie bija acīmredzami. Kad cīņās būs iesaistījušās visas komandas, tad turnīra tabulā iezīmēsies pirmie līderi komandu cīņā un rezultatīvākie punktu guvēji.

Komentāri 2

Garinjais

Galvenais tiesnesis uzskata, ka pirmajās spēlēs pietrūka intrigas, jo stiprākie bija acīmredzami.


Šis man patīk :)
PEPI-RER :)
P.S. Varēja būt vairāk bildes.

pirms 13 gadiem, 2008.03.05 13:21

dexters

TOms Asejevs ir melnais igaunju murmulis...

pirms 13 gadiem, 2008.03.05 13:22

Sports