Basketbols: Uzvar “Smiltenes BJSS”

Sestdien, 10. decembrī, aizvadītas divas spēles Smiltenes atklātajās meistarsacīkstēs basketbolā no pavisam pieciem todien plānotajiem mačiem. Dažas komandas netika uz spēlēm, skaidro sacensību sekretāre Madara Viļuma.

Vispirms laukumā izgāja komandas "Smiltenes BJSS U- 17" un "Vudlande". Ar rezultātu 100:45 pārliecinoši uzvarēja vudlandieši, informē M. Viļuma.

Komandā "Vudlande" rezultatīvākie basketbolisti bija Māris Millers (29 punkti), Andris Jaunzems (29) un Aivis Junkers (17); "Smiltenes BJSS U-17" rindās - Renārs Indriksons (16 p.) un Jānis Puriņš (14).Otrajā spēlē sacentās vienas no šo meistarsacīkšu spēcīgākajām komandām "Smiltenes BJSS" un "Burkānciems" (Valmiera).

Ar rezultātu 85:58 uzvarēja Smiltenes sporta skolas basketbolisti. "Vadībā bijām visu laiku, bet pārliecinošāk atrāvāmies pēdējā ceturtdaļā," stāsta komandas "Smiltenes BJSS" basketbolists Mikus Bisenieks. Komandā spēlēja Smiltenes sporta skolas bijušās U-19 vienības basketbolisti, piesaistot Māri Labsvīru un Rimantu Šakaru.

Šajā spēlē "Smiltenes BJSS" rezultatīvākie basketbolisti bija M. Bisenieks (32 punkti) un R. Šakars (18), bet valmieriešu komandā - Artis Ozols (16) un Artūrs Rozītis (15).

Nākamās spēles Smiltenes meistarsacīkstēs basketbolā plānotas šo svētdien, 18. decembrī. Sākums - pulksten 11.

Sports