Aicina balsot par VK Valka/Valga komandas spēlētājiem dalībai OlyBet LBL Zvaigžņu spēlē

11.februārī Olimpiskajā centrā “Ventspils” norisināsies ikgadējā OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēle, (sākums plkst.17:00, priekšsacīkstes no plkst.15:00).

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Basketbola klubu Valka/Valga un balsot par kādu no komandas spēlētājiem, lai šī gada Zvaigžņu spēlē redzētu kādu no šīs komandas spēlētājiem. Ar BK Valka/Valga komandas spēlētājiem, spēļu rezultātiem un statistiku var iepazīties interneta portālā www.basket.lv.

Balsot iespējams interneta portālos basket.lv, draugiem.lv un delfi.lv, kur tiks ievēlēti Zvaigžņu spēles komandu pamatpiecnieki (no vienas IP adreses atļauts viens balsojums dienā; balsošana beigsies 31. janvārī). 

Informējam, ka OlyBet LBL Zvaigžņu spēlē sacentīsies LBL un Leģionāru izlases. Zvaigžņu spēlē LBL komanda un līgā spēlējošo leģionāru izlase sacentīsies desmito reizi. Līdz šim piecas reizes uzvarējuši latvieši, 2000.gadā spēle beidzās neizšķirti, bet trīs reizes uzvarējuši Leģionāri.

Pasākuma laikā notiks tradicionālās trīspunktu metienu sacensības, “slam dunk” konkurss, treneru sacensības metienos no centra un karsējkomandu konkurss, kā arī tiks apbalvoti NBA Junioru līgas pirmā turnīra uzvarētāji (finālspēles notiks 11.februārī no rīta).

Basketbols