Aizvadīta kārtējā Smiltenes atklātā čempionāta basketbolā spēļu kārta 6

Sestdien, 25.janvārī Smiltenes sporta hallē tika aizvadīta kārtējā novada atklātā čempionāta basketbolā spēļu kārta.

Par kārtas centrālo spēli izvērtās cīņa starp divām turnīra līdervienībām: „Vudlande” un „top!” komandām. Neskatoties uz to, ka „Vudlandes” komanda spēli aizvadīja bez vairākiem komandas līderiem, tieši viņi pateicoties augstai metienu precizitāti spēles pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā  rezultātu 32:20. 

Savukārt otro ceturtdaļu jau daudz aktīvāk un rezultatīvāk nospēlēja „top!” spēlētāji, kas ejot lielajā pārtraukumā jau bija iekrājuši sešu punktu pārsvaru pār sāncenšiem. Spēles turpinājumā cīņa abu komandu starpā aizritēja daudz līdzsvarotāk; par pāris punktiem vadībā brīžiem izvirzoties te vienai, te otrai komandai. 

Cīņas iznākums izšķīrās spēles pašā izskaņā, kurā nedaudz veiksmīgāki izrādījās „top!” komandas spēlētāji, izcīnot uzvaru spēlē ar rezultātu 75 : 74. Precīzākie punktu guvēji uzvarētāju rindās bija Māris Labsvīrs – 19p. un Kristaps Vergins – 18p.; savukārt „vudlandiešu” rindās ar 28 punktiem izcēlās Uldis Slapjums, bet Jāņa Uiskas kontā 19 punkti.

Līdzīgā un intriģējošā cīņā aizritēja trīs ceturtdaļas „Privātbūve” un „Strenču MRS” komandu spēlē. Pirms pēdējās ceturtdaļas viena punkta pārsvaru vēl saglabāja „Privātbūves” spēlētāji. Tomēr spēles beigu daļā vairāk spēku un labāku precizitāti nodemonstrāja Strenču komanda, svinot uzvaru spēlē ar rezultātu 73 : 65 /Gvido Balodis 23p., Toms Rozītis 20p.; Aivis Junkers 19p., Kārlis Muižnieks 16p./.Svarīgu uzvaru ar rezultātu 82 : 71 cīņā par iekļūšanu sacensību otrajā kārtā spēlē ar „ASE/Smiltene” izcīnīja Cēsu „CVP Grifi” komanda /Lauris Maizītis 30p, Kaspars Ješkins 22p.; Ingars Čakārnis 27p., Armands Ozoliņš 24p./.

Vēl šajā kārtā „Bonoparti” ar rezultātu 90 : 51 apspēlēja „Cerība” vienību /Kalvis Krūmiņš 23p., Intars Kalniņš 16p.; Emīls Gaismiņš 21p., Kaspars Kozlovskis 14p./.
Nākošā spēļu kārta Smiltenes sporta hallē tiks aizvadīta jau šo sestdien 1. februārī, kad:

1

11.00

CVP GRIFS

Grundzāle

2

12.30

top!

Bonoparti

3

14.00

ASE/Smiltene

Cerība

4

15.30

Vudlande

Privātbūve

Komentāri 6

Guntaram

Aktīvi sekoju līdz Smiltenes atklātajam čempionātam, kad netieku uz spēlēm, tad lasu aprakstus. Pilnīgi visi apraksti ir vienādi un tos varētu uzrakstīt jebkurš, kurš kaut tikai apskatītos spēles protokolus! Labi, varbūt citās spēlēs nekā tāda nozīmīga nebija, bet domāju, ka par TOP un Vudlandes spēles beigām var vien atsevišķu rakstu uzrakstīt. Fakts, ka TOP spēli pabeidza trijatā vien ir pieminēšanas vērts! Labi, ka man palaimējās šo spēli redzēt klātienē, bet citus mājāssēdētājus šādi apraksti var arī neuzrunāt, jo kāda jēga iet skatīties klātienē, ja visas spēles ir tik garlaicīgas kā aprakstītas..

pirms 7 gadiem, 2014.01.27 21:44

ukris

Pilnībā piekrītu, cik dzirdēju top! komanda bija arī bez maiņas ja?

pirms 7 gadiem, 2014.01.28 23:33

Guntars Markss

Pilnībā piekrītu šim anonīmajam tekstam. Mana motivācija rakstot šādu publikāciju ir akcentēt nākošās spēļu kārtas grafiku un informēt lasītājus par spēļu statistiku: rezultātu un rezultatīvākajiem spēlētājiem.
Pats protams būtu priecīgs, ja kāds žurnālists, mediju speciālists vai anonīms kritiķis uzņemtos veikt detalizētāku, izsmeļošāku un profesionālāku spēļu norišu atspoguļojumu Ziemeļlatvijā.

pirms 7 gadiem, 2014.01.29 17:31

maska

Top! bija viena maiņa, tāpat kā Vudlandei.
Man radās jautājums, cik spēlētāju (minimālais) sastāvā komanda drīkst pabeigt spēli?

pirms 7 gadiem, 2014.01.29 09:29

maska

Pats paskatījos noteikumos, nevar būt mazāk par 2.

pirms 7 gadiem, 2014.01.29 16:45

Basketbols