Beverīnas novadā uzvar smiltenieši

Brenguļu sporta hallē jau ceturto reizi notika Beverīnas novada atklātais volejbola turnīrs jauktajām (3 vīrieši + 1 sieviete) komandām. 

Tajā piedalījās 10 komandas no Beverīnas, Strenču, Valkas, Smiltenes novadiem un Valmieras pilsētas.Sporta centra “Kaimiņi” vadītājs Aivars Grinbergs informē, ka Beverīnas kausus un zelta medaļas izcīnīja “Gaišie” no Smiltenes. Uzvaras kaldināt palīdzēja Evija Cirša, Jānis Dudelis, Pēteris Ķepītis un Jānis Lapiņš. 

Finālcīņā par pirmo vietu viņi divos setos uzvarēja “Brālēnus”. Šajā komandā spēlēja Kārķu, Smiltenes un Valmieras puses volejbolisti Gita Brālēna, Linda Puriņa, Reinis Kalniņš, Elmārs Savickis un Mārtiņš Ceblis.


Vispirms visas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un katrā izspēlēja atsevišķu viena riņķa turnīru. Divas labākās komandas no katras grupas tā sauktajā krustā noskaidroja medaļu pretendentus, bet pārējās sadalīja vietas no piektajai līdz desmitajai.

Cīņā par bronzas medaļām ar rezultātu 1:2 Valkas “Migla” piekāpās “VSŠ” (Valmieras Stikla šķiedra). Valkas komandā spēlēja Aija Bērta, Kristers Kazaks, Jānis Jermacāns, Edgars Zalužinskis un Reinis Bukšs, bet bronzas medaļas saņēma Liene Beriņa, Jānis Galauliņš, Andis Bāliņš un Ivars Eglīte.

Basketbols