Draudzības spēle basketbolā

Sestdien, 12. martā pēc Smiltenes atklātā basketbola čempionāta spēlēm tika aizvadīta arī draudzības spēle basketbolā starp Smiltenes un Pāvilostas novadu komandām. Sadraudzība ar Pāvilostas novadu smilteniešiem jau izveidojusies pirms vairāk nekā desmit gadiem. Līdz šim vairāk tā bija saistīta ar kultūras un tūrisma sfērām. Pāvilostas novada basketbolisti šajā sezonā ļoti sekmīgi spēlē Kurzemes pusē esošajā „Rietumulīga - Kurzemes Radio līgā”, kurā šobrīd ieņem otro vietu.

Smiltenes novada komandas sastāvā laukumā devās labākie „Vudlande”, „top!”, „Grundzāle”, „Privātbūve” un „ASE/Smiltene” komandu spēlētāji.

Spēli ļoti sekmīgi iesāka mājnieki, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar rezultātu 28:15. Tomēr spēles turpmākajā gaitā iniciatīvu pārņēma „Pāvilostas” komanda, izcīnot uzvaru spēlē ar rezultātu 92 : 78 /15:28, 25:17, 25:18, 27:15/. Mājnieku rindās Matīss Mežulis guva 20p., Māris Millers 14p., Artis Joksts un Normunds Pauliņš pa 11p., Uldis Slapjums un Kristaps Vergins pa 8p., Armīns Ozoliņš 4p., Mārtiņš Kanders 2p. Smiltenes novada komandas sastāvā laukumā vēl izgāja Aleksis Brālītis un Mikuss Bisenieks.

 

Basketbols