Krauklis dziedās himnu Latvijas – Igaunijas draudzības spēlē 1

Šodien, plkst.20:00 Valkas un Valgas iedzīvotājiem būs lieliska iespēja vērot Latvijas un Igaunijas valstu labākos basketbola spēlētājus. Spēle norisināsies Valgas sporta hallē (Kuperjanovi 36, Valga), halle tiks atvērta jau no plkst. 18:30, biļetes varēs nopirkt uz vietas. Tā būs draudzības spēle, kā arī viens no sagatavošanās posmiem kvalifikācijas spēlēm Eiropas čempionātam. Spēli tiešraidē varēs vērot Igaunijas Nacionālajā televīzijā (ETV2), kā arī portālos www.err.ee un www.delfi.ee


Draudzības spēlē Latvijas valsts himnu dziedās Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.


Valgas basketbola kluba pārstāvis Antti Vasar piebilst: „Tas ir liels gods uzņemt abu šo vastu nacionālās basketbola komandas. Mēs darīsim visu, lai šī spēle būtu aizraujoša gan dalībniekiem, gan skatītājiem. ”


“Tā ir nebijusi iespēja Valkas un Valgas apkārtnes basketbola cienītājiem vērot izlašu spēles tik tuvu dzīvesvietai. Iesaku to izmantot,” mudina domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komentāri 1

Patriots

Malacis, es raudāšu, visa Valka raudās, vajag ierakstīt un aizsītīt uz TV 3 raidījumu "Valstī viss ir kārtībā". Lūdzu ierakstiet, novads grib redzēt patriotu ar tīru sirdi un ciešu miegu naktīs.

pirms 6 gadiem, 2014.07.25 14:37

Basketbols