No sniega kupenām - smiltīs!

Šo svētdien Rīgā, pludmales volejbola zālē O- Sands norisinājās turnīrs jauniešiem, kurā piedalījās Smiltenes PBJSS un Strenču nov. vidusskolas audzēkņi- jaunieši, kuri trenējas pie Gitas Brālēnas. Dīvainas sajūtas- no sniega kupenām ,,ielekt,, smiltīs!

Turnīrs bija ļoti labi organizēts, kur 2 vecuma grupās startēja 48 pāri. ,,Uzskatu, ka audzēkņi kopumā startēja labi!,,

U15 grupā meitenēm ļoti veiksmīgs starts un izcīnīta 2.vieta- Justīnei Kleinai un Līvai Vāverei! Nedaudz veiksmes pietrūka Alvīnei Krumholcei un Karīnai Karahonai, kuras ierindojās 5.vietā.

U15 grupā zēniem starti bija mazāk veiksmīgi.. Lai iekļūtu spēcīgāko 8 komandu grupā Tomam Emīlam Liepam un Druvim Bičevskim pietrūka viens ,,mazais,, punkts- ir viela pārdomām. kopvērtējumā izcīnīta 9.vieta. Emīls Reinis Āboltiņš un Roberts Riņķis - 10.vieta, Gusts Jurģis Eihe un Vsevolods Gondarjuks- 11.vieta, Mārtiņš Ūburgs un Daniels Zuza- 12.vieta- šis pāris cīnījās pret 3 gadus vecākiem puišiem!

U19 jaunietēm - 3.vieta Laurai Rubenei un Martai Deņīsovai, kurām bija pirmais ,,smilšu,, turnīrs pēc vasaras- labs starts! Ance Marta Zvejniece un Kristīne Miezīte ierindojās 9.vietā.

U19 jauniešiem- abi pāri, kas piedalījās, iekļuva spēcīgāko astotniekā! Marts Bičevskis un Artūrs Ruģelis, Kārlis Gaigals un Kristers Vēvers kopvērtējumā ieņēma dalīto 5.-8.vietu.

,,Paldies audzēkņiem!,,

Jau 4.februārī dosimies uz nākošo pludmales volejbola turnīru, kurš norisināsies Rīgā, ,,Brazīlijas,, smilšu laukumos.

Basketbols